Egipt

  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #6904 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Egipt
to miałaś strasznego pecha. Nie dajmy się oszaleć, aparat mogą ukraść wszędzie. Oklejanie lustrzanki to już przesada. Szwendałem się po różnych zaułkach Kairu czy innym miejsc i jakoś nikt się nie rzucał na mój aparat.
Ostatnia11 lata 6 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6810 przez Madelaine1234
Replied by Madelaine1234 on topic Odpowiedź:Egipt
Byłam i bardzo niemiło wspominam. Ukradziono mi aparat. Niestety człowiek uczy się na błędach... Dlatego chciałam podzielić się z każdym kto wybiera się do Egiptu, jeśli macie droższy aparat, zwłaszcza lustrzankę, to oklejcie ją taśmą, trzymajcie ją w [url=http://http://www.lotaro.pl/akcesoria/kosmetyczka-podrozna/kosmetyczka-wittchen.html]kosmetyczce[/url] tak aby nie wyglądał na drogi tylko na jakiegoś rupiecia. Dzięki takim zabiegom możecie naprawdę uchronić swój aparat przed złodziejami.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #4147 przez dedos
Replied by dedos on topic Odpowiedź:Egipt
Niestety, byłam tylko na zorganizowanej wycieczce

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 6 miesiąc temu #4143 przez
Egipt was created by
Wyjeżdżam w najbliższym czasie do Kairu. Był ktoś w Egipcie indywidualnie (podkreślam wyjazd samodzielny, a nie z biurem). chciałbym popytać o kilka rzeczy

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.510 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com