Hiszpania, Maroko..

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #1097 przez Biotrek
A w jakim czasie planujesz? Jakieś terminy na oko?
Ostatnia13 lata 11 miesiąc temu edycja: Biotrek od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #992 przez Kominiarz
Super pomysł!!! Ja niestety mam akurat sam środek sezonu turystycznego więc na pewno nie dam rady się wyrwać ale życzę powodzenia!! :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #977 przez krzysiek
Hiszpania, Maroko.. was created by krzysiek
Ciepło..

bardzo ciepło..

gwarne klimatyczne uliczki

noce nad oceanem..

wieczorami drinki w letnich ogródkach..

plaża..

klimat śródziemnomorski..

Zbieram chętnych na wyjazd do Hiszpanii lub Maroka. Jeżeli Hiszpania (Andaluzja/Barcelona), Maroko (Marrakesz, Fez). Tanimi połączeniami przelot w 2 strony można zamknąć w 100 zł (Maroko), 200 zł (Hiszpania).
Nie ma co się zastanawiać.. Minęła zima i czas zaczerpnąć słońca..
Propozycja jest otwarta . Na początku czerwca są tanie loty ale termin jest do uzgodnienia. Może być późniejszy. Ciągnie mnie po prostu jak najszybciej ;]. Dla mnie to będzie mój urlop. Chciałbym go spędzić w fajnym miejscu z fajnymi ludźmi.
Dla zmniejszenia kosztów myślałem żeby spędzić 2-3 dni w hostelu lub z coach Surfingu a 2-3 dni pod namiotem na plaży na przykład .. ;]

pozdrawiam
Krzysiek
email: chris833@wp.pl
Tel. 694-363-668
Załączniki:
Ostatnia13 lata 11 miesiąc temu edycja: krzysiek od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.555 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com