Witam :)

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #12165 przez Jojada
Replied by Jojada on topic Odpowiedź:Witam :)
Dziękuję bardzo :)

Prz 20,24- "Pan kieruje krokami człowieka, jakżeby człowiek pojął własną drogę?"
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #12164 przez raven
Replied by raven on topic Odpowiedź:Witam :)
Hej!
Witam w naszym gronie i jak najbardziej zapraszam do dzielenia się na forum swoimi spostrzeżeniami z podróży, oraz ciekawymi wypowiedziami na inne tematy :)

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #12155 przez Jojada
Witam :) was created by Jojada
Witam
Jestem Przemek, pochodzę z Elbląga. Od lat jestem zafascynowany Skandynawią- jej kulturą i kuchnią.
Z zawodu i zamiłowania jestem kucharzem.
Wolny czas najczęściej spędzam w lesie, wyznaczamy miejsce do którego chcemy się dostać i idziemy na przełaj.
W przyszłą niedzielę po raz kolejny wybieram się do Szwecji i planuję powrót 6 grudnia. Z przyjemnością podzielę się tym co mnie tam spotka, bo mimo że spędziłem tam już sporo czasu to za każdym razem mnie zaskakuje.

Prz 20,24- "Pan kieruje krokami człowieka, jakżeby człowiek pojął własną drogę?"

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.500 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com