Wtam

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #12394 przez adam8312
Replied by adam8312 on topic Odpowiedź:Wtam
Dziękuję chętne będę się dzielił :).

Nic co ludzkie nie jest mi obce

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #12392 przez raven
Replied by raven on topic Odpowiedź:Wtam
Zapraszamy do dzielenia się swoimi wrażeniami z wycieczek i do aktywnego użytkowania forum :laugh:

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #12390 przez BeataF
Replied by BeataF on topic Odpowiedź:Wtam
Witamy! :)

Gdybyś był przez przypadek! w Krakowie na Rynku Głównym w któryś poniedziałek, to zapraszamy do Piwnicy pod Baranami na cotygodniowe slajdowiska o 19:00 :) Wstęp wolny

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #12381 przez adam8312
Wtam was created by adam8312
Cześć jestem Adam. Mieszkam kolo Chrzanowa. Podoba mi się ta stronka. Można luknąć co kto odwiedził, i jakieś porady dotyczące wyjazdów do danego kraju. Parę lat temu odkryłem w sobie bakcyla podróżnika. Choć to amatorsko zawsze jest chęć odwiedzenia czegoś nowego. Głownie to mnie interesują zamki i militaria, ale jak się zwiedza z jakimś biurem to chcąc nie chcąc zawsze są jakieś świątynie do obejrzenia nie zależne gdzie się jedzie.


Więc w ramach swoich przygód , podzielę się swoimi wyprawami. Jako ze mieszkamy W Polsce i zarabiamy ile zarabiamy, niestety mnie nie stać na podroż za ileś tam tysięcy. Jak to mówią "Cudze chwalicie swojego nie znacie" i właśnie jak na razie tym mottem się kieruje. A zagraniczne to są sporadyczne, raz w roku.

Dziękuje za uwagę i liczę na jakieś dobre słowo co do zdjęć. :) :P

Nic co ludzkie nie jest mi obce

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.525 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com