Witajcie! ;D

Więcej
12 lata 9 miesiąc temu #3316 przez zkarola
Replied by zkarola on topic Odpowiedź:Witajcie! ;D
Witamy również i zapraszamy na kolejne wyjazdy z klubem, których w wakacje odbędzie się kilka, a także później... O wszystkich planach informacje będzie można znaleźć na forum, a o własnych propozycjach też informuj :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 9 miesiąc temu #3315 przez dedos
Witajcie! ;D was created by dedos
Witam wszystkich Klubowiczów! B)
Mam na imię Magda. Studiuję turystykę międzynarodową w Krakowie. O Klubie po raz pierwszy usłyszałam podczas tegorocznej edycji Krakowskiego Salonu Turystycznego i od tamtej pory zapragnęłam dołączyć do Społeczności :) Lubię niemalże każdą formę aktywności począwszy od spacerów po Krakowie, wypady rowerowe i piesze, po wyjazdy zagraniczne. Do pełni szczęścia brakuje mi jedynie... towarzystwa innych podróżników ;)
Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic, masz wolny czas, nudzisz się lub po prostu masz ochotę wyjść z domu. Napisz do mnie! Im Nas więcej, tym lepiej ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 2.267 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com