Witajcie!

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6873 przez Fred1990
Replied by Fred1990 on topic Odpowiedź:Witajcie!
Bilet kuszetką z Moskwy do Irkucka na jesień można nabyć za 300-400 zł. Źródło: Vovka, mój host z St Petersburga :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6872 przez zkarola
Replied by zkarola on topic Odpowiedź:Witajcie!
Witaj!
Piękne to wszystko co piszesz. Myślę że tutaj znajdziesz kogoś, sama też planuję w głowie taką podróż, ale chyba tylko nad Bajkał. W poniedziałek na slajdowisku poznałam Anię z Norwegii, która też chce wybrać się w taką podróż i też szuka chętnych :) Będziemy w kontakcie zatem.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #6871 przez Fred1990
Witajcie! was created by Fred1990
Witajcie! Trafiłem na to forum przypadkowo(odczytałem maila na systemie Wikamp, gdyż studiuje Informatykę na Politechnice Łódzkiej. W sumie to już IV ROK, więc wypadałoby ruzyć inżynierkę.. damm... Jak tu sie na tym skupić, kiedy w głowie tyle pomysłów na wyprawy!)
W wolnych chwilach prowadzę blog przezyjtosam.pl. W tym roku odwiedziłem pare miejsc, z tych bardziej zwariowanych wypraw to mogę opowiedzieć o przedzieraniu się autostopem z Łodzi do.. Istambułu :) No i St Petersburg odwiedzony miesiąc temu również był niesamowitym przeżyciem. Najpiękniejsze miasto jakie widziałem, tuż po Amsterdamie :)
Za rok planuje wyprawę koleją transsyberyjską z Moskwy przez Irkuck i Ułan Bator do Pekinu, ale... nie chciałbym, żeby to była tylko jazda koleją. Chciałbym zobaczyć Pustynię Gobi, spędzić tam noc i patrzeć w gwiazdy. Chciałbym zanurkować w Bajkale i jeździć konno w Mongolii. Chciałbym wycisnąć z tego wyjazdu jak najwięcej i .. szukam chętnych :) Ale to za rok, termin: sierpień-wrzesień-może-trochę-października? ;) Podobno jesień to najlepszy termin na kolej transsyberyjską.
A poza tym? Chciałbym również zakupić Transporterta Ogórka T3 i sprawić Siostrze zarąbisty prezent na Jej 18 urodziny i wziąć ją w podróż na zachód. Niech zobaczy Paryż, Amsterdam, Bruksele. Możę zahaczaymy o Barcelonę? :)
Witajcie!
To mój blog: www.przezyjtosam.pl
A to link couchsurfingowy:
www.couchsurfing.org/people/frendzel/
Pozdrawiam
Ostatnia11 lata 6 miesiąc temu edycja: Fred1990 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.540 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com