Odpowiedź:rocznica ślubu gdzie jechać?

Więcej
5 lata 1 tydzień temu #15132 przez mati88
A zagranice gdzie warto jechac? Musi to byc cos specjalnego...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #15094 przez Wejherowo
Jedno z najbardziej uroczych miejsc w Polsce to na pewno Wejherowo. Małe i zadbane, przytulne miasteczko, położone na Pomorzu. Łatwy dojazd do samego miasta, jak i niedalekie położenie w stosunku do morza Bałtyckiego sprawia, że miasto ma wiele do zaoferowania. Tylko w Wejherowie można doświadczyć prawdziwej kaszubskiej atmosfery oraz pozwiedzać zabytkowe miejsca czy przejść się szlakami historycznymi. Można też zabawić się w licznych restauracjach oraz klubach bowling czy kortach tenisowych. Więcej informacji można znaleźć na www.wejherowo.pl

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #14810 przez piotrro
Mnie też się podoba pomysł z górami, jak dla mnie klimat jest rewelacyjny tylko wiadomo, że oboje musicie pisze wędrówki lubić, ja ostatnio przy rocznicy właśnie dostałem wymarzone buty górskie które już miałem upatrzone więc taki wyjazd jak najbardziej dopełniałby całości
Ostatnia6 lata 9 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #14585 przez arletta
Jeśli szaleć, to polecam romantyczny wyjazd do Ustronia Morskiego na romantyczny weekend.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #14322 przez bartelmarcin
Ja bym stawiał na mazury, Piękny krajobraz ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 6 miesiąc temu #14293 przez Wejherowo
Ja na podróż rocznicową ze swoją lubą polecam Wejherowo :) Przepiękne miasto, w którym jest naprawdę mnóstwo atrakcji. Nie bez kozery nazywa się je duchową stolicą Kaszub. Wśród miejsc wartych odwiedzenia można wymienić Kalwarię Wejherowską, Szlak Nut Kaszubskich czy inne obiekty sakralne.
Ostatnia6 lata 6 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.564 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com