Chorwacja-Słowenia-Bośnia

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu - 2 lata 2 miesiąc temu #15438 przez madmar
Replied by madmar on topic Chorwacja-Słowenia-Bośnia
Takie naturalne atrakcje, to chyba najfajniejsze co można zobaczyć. Chcę się koniecznie wybrać do Chorwacji, bo myślę, że nie wyjdzie, to drogo. Wymiana waluty w Warszawie, to żaden problem, mniej więcej zaplanowałam co, chcę zobaczyć, teraz tylko liczyć na zdrowie. Skorzystałam z kantorsolec bo za granicą nadal wolę korzystać z gotówki.
Ostatnia2 lata 2 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 4 miesiąc temu - 2 lata 4 miesiąc temu #15430 przez Gacek90
Replied by Gacek90 on topic Chorwacja-Słowenia-Bośnia
W Hiszpanii spędziłem jeden z najlepszych urlopów w życiu. Jest tam mnóstwo miejsc do zwiedzenia i jeszcze ten klimat. Warto wybrać dobre Biuro Podróży Bielsko i wykupić taką wycieczkę.
Ostatnia2 lata 4 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #12444 przez adam8312
Dzięki. To teraz będę sprawdzał czy ma nie więcej niż 240kb wagi

Nic co ludzkie nie jest mi obce

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #12439 przez Albin
Rozmiar zdjęcia max 800 pix po dłuższym boku oraz waga zdjęcia nie więcej jak 240 kb.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #12438 przez adam8312
Te zdjęcia z parków narodowych nie mogłem umieścić w rozmiarze 800X600, nie wiem czemu. Może za dużo tych zdjęć umieszczam?
Foty są czysto amatorskie , nie są poprawiane w żadnym programie do obróbki zdjęć, a że widać czasem jakieś znaki drogowe albo jakieś samochody zaparkowane ,niestety nie dało się inaczej gdyż czas na zwiedzanie był wydzielony.

Polecam wycieczki do Chorwacji.:) Miłego oglądania

Nic co ludzkie nie jest mi obce

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #12437 przez adam8312
Witam. Chcę zaprezentować swoja wyprawę jako miejsce docelowe Chorwacja, ale ze byłem z biurem podroży po drodze żeśmy zwiedzili jeszcze coś.

Moja przygoda była zorganizowana przez biuro podróżny Solturs z Krakowa (polecam to biuro ,drugi raz już z nim byłem).

Moje zwiedzanie zaczęliśmy od miejscowości na Słowenii Postojna. tam znajduję sie piękna jaskinia - Postojnska Jama. .Trasa turystyczna o długości 5,5 km zajmuje tylko 1,5 godziny, gdyż 4-kilometrowy odcinek tzw. Starego Korytarza pokonuje się kolejką elektryczną. Do przejścia pozostaje 1700 m. Przewodnicy posługują się wszystkimi podstawowymi językami obcymi. . .


Kolejny punkt to juz na Chorwacji , Pula na półwyspie Istria.

Pula jest położona na siedmiu wzgórzach (Kaštel, Zaro, Arena, Sv. Martin, Opatija sv. Mihovila, Mondipola i Pra Grande) w południowej części Istrii. Znajduje się w głębokiej zatoce, otoczona przez małe wyspy (Sv. Jerolim oraz Kozad). Miasto zajmuje 5165 ha. W Puli jak i w całej Istrii ogromny wpływ ma klimat śródziemnomorski. Średnia temperatura w lutym to 6,1°C a w lipcu i sierpniu 26,4 °C. . . Arena rzymska .

Wycieczka odbyta w miesiącu sierpniu więc chwila wytchnienia w cieniu w Split. . Dalsze zwiedzanie miasta .Pozostałsci pałacu Dioklecjana . .Wąskie uliczni jak to w zabudowie starożytnej . Panorama . Jedziemy na hotel taki sobie minimum sanitarne było, ale widok z okna jeszcze lepszy . O poranku po śniadaniu pakowanie i jedziemy do Medjugorie znane z objawień Maryjnych . Mostar i widok z mostu

Dubrownik. Dodam że w tym mieście były kręcone sceny do serialu HBO "Gra o Tron" , możne ktoś kojarzy. . . .

Z pięknego Dubrownika udajemy siew drogę. Jazda autokarem pare godzin daje w kość i chwila postoju z widokiem. .

Przyjazd do Szybenik . Żółwie wylegujące sie w fontannie


A na koniec trochę przyrody czyli Park Narodowy Krk . . .

Park Narodowy Jezior Plitwickich . . . .

Nic co ludzkie nie jest mi obce
Ostatnia9 lata 1 miesiąc temu edycja: adam8312 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.639 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com