Zgłoś się na ekspedycję Fjällräven Polar !

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #14578 przez Albin
Trwają zapisy na Fjällräven Polar 2017, kilkudniową wyprawę psimi zaprzęgami przez północną Skandynawię. Głosowanie na uczestników trwa do 15 grudnia br. Wśród zgłoszonych znajdują się równiez Polacy.

W ekspedycji, która będzie miała miejsce w dniach 3–8 kwietnia 2017 r., weźmie udział 22 uczestników z różnych krajów. Z każdej kategorii terytorialnej zostaną wybrane dwie osoby – jedna poprzez jury, druga – internautów. Lista zakfalifikowanych osób zostanie opublikowana 20 grudnia. Co najwazniejsze – nie trzeba być profesjonalnym maszerem, aby przeżyć tę niesamowitą przygodę. Uczestnicy zostaną przeszkoleni, a także wyposażeni w odpowiedni sprzęt. Udział jest całkowicie darmowy – wystarczy złożyć aplikację i czekać na ogłoszenie wyników.

Wszelkie informacje o ekspedycji Fjällräven Polar 2017, zgłoszenia uczestników, a takrze głosowanie odbywa się poprzez stronę www.polar.fjallraven.com

Zapraszam do zapoznania się z krótkim filmem, promującym wydarzenie:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #14504 przez Albin
To jest impreza organizowana w formie konkursu. Poczytaj wcześniejsze wpisy.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #14503 przez anais
Witam,

Myślę o tym wyjeździe ale nie widzę cen.
Proszę o informację

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #14502 przez Albin
Fjällräven Polar 2017 !!!
Podróż do polarnej krainy czarów

Fjällräven Polar to kilkudniowa wyprawa psimi zaprzęgami przez północną Skandynawię. Już 16 listopada br. rozpocznie się okres składania zgłoszeń, który potrwa do 15 grudnia. Aby wziąć udział w ekspedycji nie trzeba spełniać żadnych specjalnych wymogów fizycznych. Wystarczy mieć ukończone 18 lat i być zdrowym. W minionych latach również Polacy mieli okazję przeżycia tej niesamowitej przygody.
Aby dołączyć do ekspedycji należy wysłać swoje zgłoszenie na dedykowanej stronie internetowej:
www.fjallravenpolar.com/
Zgłoś się na ekspedycję Fjällräven Polar 2017. Niech rozpocznie się przygoda!
Zapisy ruszą 16 listopada, więc bądźcie czujni :-)










.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia7 lata 5 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #13708 przez gos
Zgłosiłam się ;) B)

Proszę o wasze wsparcie i głosy pod linkiem: www.fjallravenpolar.com/UserProfile/604
Wyślij mnie na północ! Zagłosuj, udostępnij, poproś znajomych

​Czemu?
Na północ, ja – znany wśród znajomych „wieczny zmarzluch”, po raz pierwszy trafiłam w tym roku. Miłość od pierwszego wejrzenia! Namiętna, uzależniająca, ale przede wszystkim pełna wyzwań. Majowy rejs po Lofotach, wrześniowe Fiordy i z wody i z góry. Ciągle mało. Fascynacja ludźmi północy: niezwykle gościnnymi, prostymi, pełnymi sympatii oraz ciepłego uśmiechu. Zachwyt nad przestrzenią i krajobrazem, który wciąż widzę, gdy tylko na moment zamykam oczy. Obiecuję przywieżć opowieści i zdjęcia! Cóż, koty w Grecji są przesłodkie. Tylko po co je oglądać??? Wyślij mnie na północ!


Kim jestem?
Pasjonat podróży, tych mniejszych i dużych. Zapalony fotograf amator. Nurek, sternik jachtowy, po mieście porusza się tylko na dwóch kółkach. Letnie weekendy spędza na desce z żaglem. Wciąż zastanawia się jaki sport tym razem wypróbować. Przez lata spedzała czas "w lesie" organizujac i prowadzac obozy skautowe.

Więcej bede starałam się dorzucać też tu: web.facebook.com/events/620841454685788/

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #13654 przez Albin
Kto ma ochotę na przygodę życia ? Dwa miejsca dla uczestników z Polski czekają !
Fjällräven zaprasza do rejestracji, która wystartuje 18 listopada.

W wyprawie udział bierze 20 osób z całego świata. W tym roku Polska otrzymała dwa miejsca gwarantowane.

Tę przygodę życia – pomimo ekstremalnych warunków, z jakimi uczestnicy będą musieli się zmierzyć – może przeżyć każdy. Podstawą jest odpowiednie przygotowanie i profesjonalny ekwipunek, który zapewniają organizatorzy. Rejestracja kończy się 10 grudnia 2015, a sama wyprawa odbędzie się na początku kwietnia 2016.

300 kilometrowa trasa Fjällräven Polar rozpoczyna się w Signaldalen w Norwegii, kończy koło Jukkasjärvi w szwedzkiej Laponii. Pierwsza edycja tej zimowej ekspedycji odbyła się w 1997 roku i od tego momentu tysiące osób marzy o tym, by stać się częścią tego wydarzenia. Na pomysł arktycznej wyprawy wpadł Kenth Fjellborg, jeden z czołowych maszerów szwedzkich, kiedy na początku lat 90. poznał założyciela marki Fjällräven – Åke Nordina. Ich marzeniem była organizacja szwedzkiego odpowiednika wyścigów psich zaprzęgów, ale dostępnych dla wszystkich.

Fjällräven Polar przenosi zwyczajnych ludzi, wykonujących na co dzień normalną pracę w zupełnie inny, nieznany im do tej pory świat. Większość uczestników nie miała nigdy wcześniej do czynienia z psimi zaprzęgami i tak skrajnymi warunkami zimowymi. Sama trasa jest bardzo malownicza: wieczorami można podziwiać zorzę polarną i piękne gwieździste niebo. Momentami jednak bywa bardzo wymagająca, wiele zależy od warunków pogodowych.

To magiczne przeżycie, które było spełnieniem moich marzeń. Połączenie Północy, psich zaprzęgów, ekstremalnych warunków i przygody. Na wyprawie spotkałam ludzi, którzy są wbrew pozorom podobni do mnie. Staliśmy się dla siebie najbliższymi przyjaciółmi, niemalże rodziną. Każdy sobie pomagał, nie było rywalizacji. Fjällräven Polar to naprawdę wspaniała inicjatywa ludzi z pasjami, którzy spełniają marzenia innych. Wydaje się, że to niemożliwe: wyjść z biura, spakować się i polecieć na skraj Europy, żeby przemierzyć psimi zaprzęgami ponad 300 kilometrów. A jednak! Ta wyprawa zmienia ludzi, daje poczucie wolności i otwiera umysł na nowe przygody. Od razu chce się więcej od życia, a rzeczy niemożliwe do zrealizowania po prostu przestają istnieć – opowiada Kate Zamana, która reprezentowała Polskę podczas Fjällräven Polar 2015.
Aby dołączyć do ekspedycji należy wysłać swoje zgłoszenie na dedykowanej stronie internetowej:
www.fjallravenpolar.com/
Zgłoś się na ekspedycję Fjällräven Polar 2016. Niech rozpocznie się przygoda!


.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia7 lata 5 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.551 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com