Bo Dania to raj...

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #2577 przez Mart
Replied by Mart on topic Odpowiedź:Bo Dania to raj...
zimą poważnie ?
Miała obawy aby wybrać się tam zimą i jeszcze rejs po morzu (zamarza w ogóle ? )
Nie wiem czy bvm się więcej strachu nie najadła pewna obaw w dotarciu, pamiętam jak płynęłam wielkim promem Polonia nocą ze Świnoujścia do Szwecji akurat, byłam pełna obaw - bezpodstawnie, ale cóz :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 3 miesiąc temu #2399 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Bo Dania to raj...
A zwłaszcza Bornholm zimą.. istny raj...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #2257 przez Albin
Bo Dania to raj... was created by Albin
Basiu, tu jest Dania, nie Polska. Im prędzej to zrozumiesz, tym szybciej poczujesz się szczęśliwa
W więzieniu w Danii runął mur. Rozsypały się 4 tysiące cegieł i powstała dziura wielka jak dom. Więźniowie mogli uciekać nie tylko gęsiego, ale nawet tyralierą. Nie uciekł nikt.

Bo Dania to raj - ustalili amerykańscy naukowcy.

Duńczycy pracują mało, zarabiają dużo, a swój kraj i piwo Carlsberg uważają za (prawdopodobnie) najlepsze na świecie.

Bardzo ciekawy reportaż zamieszczony na stronie :
www.poloniainfo.dk/artykusy-mainmenu-74/...co-dania-ma-do-dania

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.532 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com