Wakacje z dziećmi

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #2702 przez Lira
Replied by Lira on topic Odpowiedź:Wakacje z dziećmi
:)

Jolu, zdecydowaliśmy się ostatecznie na Turcję, hotel Hene Garden. Po prostu nam się spodobał, chociaż wybór wakacji z małpką (tak pani określiła je w biurze, bardzo mi się to spodobało, hehehe) mają jest duży, znajdzie się coś dla każdego - jeśli chodzi i o cenę i o lokalizację.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #2701 przez Jola8
Replied by Jola8 on topic Odpowiedź:Wakacje z dziećmi
Cieszę się, że mogłam pomóc. Rainbow Tours ma ugruntowaną pozycję an rynku, na pewno jest to rozsądny wybór. Dokąd zamierzacie się wybrać?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #2686 przez Lira
Replied by Lira on topic Odpowiedź:Wakacje z dziećmi
Dzięki Jolu.
My w końcu postanowiliśmy skorzystać ze wspomnianych Figloklubów / Rainbow Tours. Bardzo podoba mi się ta oferta - godziny pracy, animatorzy, mnogość i różnorodność atrakcji i takie wydawałoby się drobiazgi, ale to co dzieci lubią - klubowa maskotka, piosenka itp. Mam nadzieję, że będzie fajnie :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #2677 przez Jola8
Replied by Jola8 on topic Odpowiedź:Wakacje z dziećmi
Moja siostra już któryś rok z rzędu jeździ na wczasy do hoteli, gdzie są takie właśnie kluby dla dzieci. Jest to bardzo dobre rozwiązanie. Nie dość, że maluchy się wybawią, poznają inne dzieci, często z zagranicy, to jeszcze dowiedzą się czegoś o kraju, do którego pojechały. Często jest tak, że dorośli nie wiele wiedzą o kraju, do którego wykupili wczasy, a co dopiero dzieci. Jeżeli masz możliwość takiego wyjazdu, to bardzo polecam!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #2651 przez Lira
Wakacje z dziećmi was created by Lira
Chciałam się dowiedzieć, czy ktoś z Was korzystał z wyjazdów do hoteli oferujących opiekę animatorów nad dziećmi?
Znalazłam ofertę, chyba z Rainbow - hotele z Figloklubami. Podobno jest polski animator, dzieci mają bardzo zróżnicowane zajęcia, dzięki którym mogą poznać dany kraj. Przyznaję, że mnie to zainteresowało.
Myślałam o wczasach na Krecie, a tam też te klubiki docierają.
Czekam na Wasze rady.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.550 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com