Z jednym biletem przez całą Europę

Więcej
12 lata 9 miesiąc temu #3437 przez luc4s
Nie wiem jak to wygląda w tej chwili, ale kiedy zagłębiałem się w temat ( kilka lat temu) to wcale nie było to takie korzystne. Na tym bilecie nie pojedziesz np. w Europie zachodniej większością tych szybkich pociągów. Tzn. pojedziesz po dopłacie i kupnie miejscówki, co wychodzi koszmarnie drogo. Można się jedynie wlec jakimiś podmiejskimi składami i kombinować z przesiadkami. Sam bilet też swoje kosztował...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #3434 przez zkarola
Kiedyś usłyszałam o międzynarodowym bilecie kolejowym, który umożliwia swobodne podróżowanie pociągami po Europie, po atrakcyjnych cenach i według własnego planu podróży.
Chciałam zgłębić troszkę ten temat… A może podróżował ktoś z Was w ten sposób i podzieliłby się wrażeniami?
Wydaje mi się, że informacje o tej ofercie są za mało rozreklamowane przez Polskie Koleje, a ostatnia informacja na stronie PKP jaką można o tym znaleźć jest ze stycznia 2010 roku…

Koleją po Europie – bilet InterRail

Bilety te przeznaczone są głównie dla młodych osób, które najchętniej z nich korzystają, ale również dla dorosłych i dzieci. Osoby do 26 roku życia przy zakupie biletu mają zniżkę młodzieżową.
Oferta InterRail pozwala na podróżowanie po takich krajach, jak Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Grecja, Węgry, Włochy, Luksemburg, Czarnogóra, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Irlandia, Macedonia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwajcaria, Szwecja i Turcja

InterRail oferuje dwa rodzaje biletów, dzięki którym możemy zdecydować się na najbardziej korzystną ofertę dla siebie - od biletów obejmujących jeden kraj, do całej Europy; od kilkudniowej podróży, do miesiąca niezapomnianych "wypadów" z kraju do kraju.
*Bilet InterRail Global Pass jest ważny w 30 krajach objętych programem i dotyczy także promu kursującego pomiędzy Włochami i Grecją. Do wyboru są bilety o różnych okresach ważności, np. bilet na 5 dni przejazdów ważny przez 10 dni lub bilet na 10 dni przejazdów ważny przez 22 dni. Dla osób chcących podróżować jeszcze więcej, dostępne są bilety ważne cały czas przez okres 22 dni lub jednego miesiąca.
*Bilet InterRail One Country Pass daje swobodę podróżowania tylko w jednym wybranym kraju przez 3, 4, 6 lub 8 dni, a taki bilet ważny jest przez jeden miesiąc. Bilet ważny jest w jednym z krajów uczestniczących w programie InterRail, z wyjątkiem Czarnogóry oraz Bośni i Hercegowiny.

Bilety InterRail sprzedawane są w międzynarodowych kasach PKP. Można też kupić online na oficjalnej stronie InterRail- bilety są wysyłane w ciągu pięciu dni roboczych bezpośrednio do klientów w całej Europie.

Oferta InterRail - PKP Intercity

Oficjalna strona InterRail

Ostatnia12 lata 9 miesiąc temu edycja: zkarola od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.402 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com