Rodos 2011

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3468 przez zkarola
Replied by zkarola on topic Odpowiedź:Rodos 2011
Od wtorku słońce ma powrócić:) A to właśnie optymizmem trzeba promieniować w taki czas :D

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3467 przez dedos
Replied by dedos on topic Odpowiedź:Rodos 2011
Pogoda strasznie demotywuje. Po przylocie do Polski doznałam "szoku termicznego". Jeszcze żyję słońcem, ciepełkiem i pięknymi widokami... Najgorsze, że prognozy nie są zbyt optymistyczne :huh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3466 przez zkarola
Replied by zkarola on topic Odpowiedź:Rodos 2011
No faktycznie... słysząc krople deszczu uderzające o szybę w oknie i oglądając te słoneczne zdjęcia można ze zdenerwowaniem zapytać 'gdzie są wakacjeeee?'

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #3464 przez dedos
Replied by dedos on topic Odpowiedź:Rodos 2011
Wedle życzenia :)





Załączniki:
Ostatnia12 lata 8 miesiąc temu edycja: dedos od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3463 przez Albin
Replied by Albin on topic Odpowiedź:Rodos 2011
Rozgrzałaś wyobraźnię tymi paroma fotkami w naszym deszczowym regionie świata.... dobij jeszcze kolejnymi fotkami :-)

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #3462 przez dedos
Rodos 2011 was created by dedos
Niedawno wróciłam z greckiej wyspy Rodos. Odwiedziłam dolinę Motyli w Petaloudes, miasto Rodos, starożytne Filerimos (dzisiejsze Jalissos), monastyr Tsampika, termy w Kalithea, Lindos (akropol), zatokę Anthonego Quinna i plażę Tsampika. Wyspę zwiedzałam autem z wypożyczalni. Popłynęłam też w rejs na wyspę Symi. Resztę czasu spędziłam w Faliraki. Pogoda piękna, słoneczko i nieustanny wiaterek :) A tutaj parę fotek:











Ostatnia12 lata 8 miesiąc temu edycja: dedos od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.612 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com