Zostań wrocławskim odkrywcą!

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8676 przez Bopczyk
brzmi całkiem ineteresująco :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #8672 przez BALKANDRIVER
Po pierwsze wrocławski airporcie - jeśli się wchodzi na czyjeś podwórko, to najpierw należałoby się przywitać!
Po drugie - po otwarciu linka czytam, cytuję: "Zostań fanem aby zobaczyć treść zakładki".
A niby dlaczego mam zostać fanem, skoro jeszcze nic nie zobaczyłem?? Przypomina mi to sytuację ze znanym "kotem w worku", co zawsze piętnowałem!
Może bym i zobaczył "odkrywczość" wrocławskiego lotniska, ale powyższa forma w najwyższym stopniu mnie zniechęciła.
Po trzecie - cóż tak odkrywczego ma do zaoferowania to lotnisko?
Może uchylicie rąbka tajemnicy?
Po czwarte - w jakim celu dublować post?

Oj, savoir vivre się kłania!

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain
Ostatnia10 lata 9 miesiąc temu edycja: BALKANDRIVER od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8671 przez Wroclaw_Airport
Zaplanuj wymarzony urlop i zostań „Odkrywcą Wrocławskiego Lotniska”! Weź udział w naszym konkursie i wygraj m.in. wycieczkę po wrocławskim lotnisku. Nagrody czekają!

Konkurs znajdziesz tutaj: www.facebook.com/airport.wroclaw/app_139761029533870

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.646 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com