Piknik

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3685 przez zkarola
Replied by zkarola on topic Odpowiedź:Piknik
A trasa wyglądała mniej więcej tak:



Na ścieżce rowerowej trwają w jednym miejscu drobne remonty, więc wyznaczony był objazd




W poszukiwaniu miejsca na rozbicie pikniku;)
I jest! Godne miejsce przy Wiśle, gdzie słońce muskało nas promieniami aż przesadnie
Gdy podjechaliśmy pod Klasztor natrafiliśmy na występ taneczny zespołu z Rosji
Odwiedziny sklepu z produktami benedyktyńskimi, piwo, wino, grzyby, czekoladki, przyprawy, mydło, wszystko tam można znaleźć
I radosny powrót z opalonymi buźkami
Kończąc trasę każdy pojechał w swoim kierunku, a nam będąc mało wybraliśmy się jeszcze na Kopiec Kraka, kamieniołom Liban i...do krakowskiej jaskini... penetrując także jej okolice

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #3684 przez dedos
Replied by dedos on topic Odpowiedź:Piknik
Krótka relacja z dzisiejszego wypadu rowerowego :)
Spotkaliśmy się o 11:00 koło Balonu przy Rodzie Grunwaldzkim. Po ustaleniu trasy i napompowaniu rowerów wyruszyliśmy w stronę Tyńca. Jechaliśmy głównie drogą rowerową wzdłuż Wisły. Albin wyżywał się artystycznie robiąc nam co kawałek zdjęcia w ruchu jadąc rowerem. Gdy dotarliśmy na miejsce i znaleźli odpowienie miejsce wśród skałek, rozpoczęliśmy nasz piknik. Karolina użyczyła nam swojego kocyka piknikowego i poczęstowała pysznym ciastem i kanapkami.



Nie obyło się bez ciekawych epizodów. Pan na skuterze próbując zawrócić w okolicy naszej „miejscówki” wjechał w nasze rowery, uszkadzając błotnik w rowerze Karoliny. Na szczęście nic poważnego się nie stało i gdy wypoczęliśmy udaliśmy się do Opactwa Benedyktynów. Tam zatrzymaliśmy się na chwilę w celu zrobienia zdjęć i zwiedzenia obiektu.



Droga powrotna okazała się bardziej męcząca ze względu na tłok na trasie rowerowej. Wszyscy wrócili cali, zdrowi i jak mi się wydawało zadowoleni.
To gdzie jedziemy następnym razem? :>
Załączniki:
Ostatnia12 lata 8 miesiąc temu edycja: dedos od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3683 przez dedos
Replied by dedos on topic Odpowiedź:Piknik
Było super! :) Pogoda dopisała, ekipa zorganizowana, nikt nie ucierpiał z wyjątkiem błotnika Karoliny (pozdrawiamy Pana na skuterze :P)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3682 przez zkarola
Replied by zkarola on topic Odpowiedź:Piknik
No i właśnie wróciliśmy, wszyscy cali i zdrowi, już spoglądam na swój opalony na czerwono dekolt ;) Bardzo fajna przejażdżka to była

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3681 przez dedos
Replied by dedos on topic Odpowiedź:Piknik
Ja będę musiała się obyć bez okularów przeciwsłonecznych. Nie udało mi się ich włożyć na korekcyjne :P Przynajmniej mam daszek przy kasku :laugh: Najważniejsze by zabrać bidon z wodą i dobry humor.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3680 przez zkarola
Replied by zkarola on topic Odpowiedź:Piknik
Konieczne okulary słoneczne, dziś bez nich byłam i czułam jak oczy mi się palą.
Kanapeczki robię:)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.542 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com