Piknik

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3679 przez Albin
Replied by Albin on topic Odpowiedź:Piknik
No to ja także i zadeklarował się Łukasz Bajster, wiec 6 lub więcej. Pogodę uzgodniłem na samej "górze" wiec będzie świeciło nieźle cały dzień :laugh:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3678 przez dedos
Replied by dedos on topic Odpowiedź:Piknik
Super! To ile Nas już jest? Ja przyjadę z kolegą. To 5 osób na pewno jedzie (z tego co ja wiem :P ).

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3676 przez zkarola
Replied by zkarola on topic Odpowiedź:Piknik
ależ oczywiście że namówiłam ;) zresztą sam chciał ;p

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3675 przez dedos
Replied by dedos on topic Odpowiedź:Piknik
Cześć Kuba! :) Witaj na forum. Dzięki za opis jutrzejszej trasy. Czy Karolina namówiła Cię również do wspólnego wyjazdu?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3674 przez Kuba
Replied by Kuba on topic Odpowiedź:Piknik
Cześć!

Karolina namówiła mnie, żeby napisać kilka słów o jutrzejszej wycieczce. To będzie mój debiut na forum Klubu :)

Trasę z centrum do Tyńca znam niemalże na pamięć. Wg mnie jest to najlepsza i najwygodniejsza z krakowskich ścieżek rowerowych, uczęszczana tłumnie zarówno przez 'niedzielnych' rowerzystów, jak i ludzi traktujących kolarstwo bardziej serio - trasa do Tyńca to najszybszy sposób na opuszczenie Krakowa w kierunku zachodnim, nieźle nadaje się też do treningu.

Trasa prowadzi następująco: Balon - Rondo Grunwaldzkie - ul. Monte Cassino - ul. Zielińskiego - ul. Praska - (tu zaczyna się właściwa ścieżka, wytyczona prosto do Tyńca) na skrzyżowaniu ul. Praskiej i Tynieckiej skręca się na odgrodzoną od jezdni ścieżkę rowerową - i stąd praktycznie cały czas prosto do Tyńca , z wyjątkiem krótkiego odcinka w Pychowicach, gdzie jakieś 200m trzeba pokonać szosą - tor kajakowy "Kolna" - przejazd pod autostradą i krótki piaszczysty podjazd, następnie mało uczęszczaną przez samochody szosą do Tyńca - przystań pod Klasztorem.

Odległość wynosi ok. 12-13km.
Czas przejazdu: zależnie od tempa i wiatru (!) - ścieżka usytuowana jest na wale, w związku z czym kierunek wiatru odgrywa dużą rolę, zwłaszcza przy szybkiej jeździe - tempem spacerowym ok 50-60min.
Trasa ogólnie jest bardzo spokojna i sympatyczna, większość z Was z pewnością dobrze ją zna.

Pozdrawiam!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3672 przez Albin
Replied by Albin on topic Odpowiedź:Piknik
W niedzielę będzie słonecznie i upalnie, w sam raz na wypad za miasto :laugh:
Pod Balonem godz. 11.00 . tym razem się piknikujemy na 100%

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.580 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com