Atakama zdobyta! klubowicze na rowerach !

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3733 przez Albin
Od wczoraj wieczorem Kozacy są już w Ojczyźnie! Serdecznie powitani na warszawskim lotnisku przez bliskie grono przyjaciół i rodziny obecnie zapewne odsypiają męczącą podróż i zmiany stref czasowych.
Choć zapewne nie wszyscy, bowiem z dobrze znanych mi źródeł, zasięgnęłam informacji iż Karol od dziś rana aktywnie uczestniczy w kolejnym z przedsięwzięć. Tym razem udziela się bardziej naukowo (któż mógłby to przypuszczać, nieprawdaż? ;) ) aniżeli sportowo.
Ale jaka byłaby to podróż powrotna, gdyby obyła się bez przygód? Naturalnie nie-Kozacka! Karol wraz z Szymonem i Pawłem ślą serdeczne pozdrowienia do hiszpańskich linii lotniczych z nieśmiałą nadzieją na odzyskanie ich bagażu. Który to bowiem zaginął gdzieś po drodze. A może to tylko kolejna wymówka Kozaków, aby niebawem wyruszyć w nieznane… ;)

Zapewne o tym przekonamy się już w kolejnym odcinku z cyklu „Życie po kozacku”. Póki co zapewne nasi Bohaterowie będą zajęci rozdawaniem autografów i egzystowaniem w blasku fleszy (niczym życie z kamerą wśród zwierząt ;) ). Chętnych do otrzymania podobizny Kozaków wraz z własnoręcznym (!) autografem prosimy o zgłoszenia – obowiązuje kolejność zgłoszeń ;)

A my czekamy na "kozaków" w Piwnicy pod Baranami na gorącą relację z niesamowitej wyprawy :laugh:

www.wyprawyrowerem.pl

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.489 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com