Volodymyr Antonenko zaprasza na rowery

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #7316 przez Albin
Na adres klubowy otrzymaliśmy takiego maila i mamy nadzieję że się znajdzie kilka osób chętnych do podróży rowerowych po Polsce z Volodymyrem

Witaj!

Szukam grupę turystów rowerowych z Polski żeby si? do??czy? do wspólnej wyprawy, lepiej, żeby to było na terytorium Polski.

Jestem kijowianinem, mam 57 lat. Wcześniej przejechałem wiele tysięcy kilometr?w na terytorium ZSRR oraz Europy. Niestety, ostatni raz to by?o w czwartym roku: jechali?my z synem a ?on? od Warszawy do Lwowa przez Łódź, Częstochowę i Krak?w.

Teraz szukam ludzi, dla których jazda rowerem nie jest samocel, tylko instrument dla zwiedzania przyrody i zabytków. Lepiej żeby to było w ciągu tygodnia we wrześniu z nocowaniem w namiotach i jechali?my mniej sto kilometr?w dziennie.


Jeżeli dla państwa moja osoba jest ciekawa, - proszę dać odpowiedź pod adres elektroniczny: ant823@ukr.net .


Pozdrawiam – Wołodymyr Antonenko,
ant823@ukr.net

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia11 lata 4 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.561 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com