Wrzesień imprezka turystyczna

  • Gość
  • Gość
13 lata 10 miesiąc temu #1220 przez
Nie mam doświadczeń z paint ballem, poza pomysłem aby poza centymetrowymi kulkami wprowadzić większe kalibry - do 200 litrowych beczek z farbą ;)
A tak na poważnie - mam dwa łuki - sportowego "halnego" oraz bloczkowego G-force. Można by pomyśleć o słomiance oraz kilku strzałach do obu łuków (wątpię aby nadawały się do czegoś po imprezie)
www.lukbis.pl/oferta.html#akcesoria
Potrzebna byłaby mata słomiana 120 cm oraz ok 10 szt strzał metalowych grubych.

Drugi pomysł to zabawa w Kite Aerial Photography czyli fotografowania z latawca. Moje skrzydełka latają zakotwiczone do wyciągarki Patrola, więc pozostaje to w tematyce ewentualnego zlotu.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1210 przez GRIGORI
Moze masz jeszcze pomysl jak uatrakcyjnic impreze Mozemy zmieniac wszystko jak chcemy. Kusi mnie zrobienie jednego PK - strzelanie do tarczy z jakiejś giwery bo mamy tu strzelnice dość ciekawą lub kulki z farbą. Wyjdzie taniej a zabawa bezpieczniejsza i bardziej kolorowa:)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 10 miesiąc temu #1188 przez
To dużo lepiej. 3-5 września jest festiwal "Trzy żywioły" na Srebrnej Górze oraz Ogólnopolski Plener Fotografii Latawcowej w Łebie. Jestem sercem za Łebą, choć to drugi koniec Polski. Tak więc 12.09 jak najbardziej pasuje, Mogę rozpropagfować wśród swoich współwyprawowiczów.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1184 przez GRIGORI
Ja bardziej obstawiam 12 lub 19 To impreza 1 dniowa 9 oficjalnie ) Mozna by cos pomyslec o sobacie noclegi bez problemu sie zalatwi co pozwiedzac czy pojezdzic tez

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 10 miesiąc temu #1178 przez
Mam nadzieję, że impreza nie odbędzie się 3-5 września, bo w tym terminie trzeba już kostką do gry rzucać - gdzie jechać.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1176 przez GRIGORI
Witam
Jest spora szansa na organizacje turystycznego rajdu samochodowego w powiecie Starachowickim.
Impreza przeznaczona dla turystów zmotoryzowanych najlepiej autka 4x4 bez dużych modyfikacji.
Impreza turystyczna organicowana przez PZM. Start w odstepach 5 min. do zdobycia ok 10 PK zlokalizowanych przy znanych i mnije znanych zabytkach naszych okolic. W trase bedzie wplecione cztery etapy specjalne( mamy zgode UM na zorganizowanie dwoch odc specjalnych kolejne dwa odbędą się naterenach prywatnych. Impreza beztopienia aut i bez strat w autach no chyba ze ktoś bardzo się postara. Impreza ma na celu propagowanie turystyki 4x4 w naszym rejonie i sprawdzenie umiejętności kirowców. Odcinki specjalne pozwolą zweryfikować kto ma prawo jazdy a kto umie jezdzić samochodem. Wszystkie odcinki specjalne i PK będą obstawione i kontrolowane przez sędziów PZM. ]
Tyle wiem tylko czy byli by chętni?
Koszt imprezy jakies 30zł
Nagrody fundowane przez PZM puchary i jakieś upominki
W razei pytan prosze o kontakt
grigori@g.pl; GG2343899

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.813 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com