Witaj na forum Klubu Podróżników Śródziemie!

Petycja o zwiększenie formatu plików.

  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #1474 przez
Przyjrzymy się temu problemowi, ale:
1. Ja nie mam wystarczających uprawnień (a może wiedzy?) do konfigurowania niektórych ustawień portalu;
2. Zwiększenie rozmiaru zdjęć doprowadziłoby do rozsypania się i tak już delikatnego i wrażliwego układu stron portalu.
Obu punktom petycji będziemy się przyglądać - szczególnie w świetle prac nad ewentualną zmianą wystroju portalu.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #1451 przez
Niestety - ze strony administratora widzę 0 (słownie zero) odzewu!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1438 przez Kominiarz
A ja się pod powyższą petycją podpisuję obiema rękami!! :laugh:
jednak matematyka jest królową nauk.... :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #1433 przez
Apeluję do PT Administratora aby zwiększył wielkość dodawanego pliku z 800 na 850 pikseli na dłuższym boku, oraz podniósł ilość dodawanych plików jednorazowo z 1 do sześciu. Prośbę swoją motywuję tym, że obchodziliśmy niedawno 600 rocznicę Wiktorii Grunwaldzkiej a szykujemy się do 30 rocznicy porozumień sierpniowych oraz 500 rocznicy śmierci Kazimierza Wielkiego. W sumie daje to magiczną liczbę 1130, którą po podzieleniu przez równie magiczną 1,33 otrzymamy właśnie 850, która to wielkość piku byłaby adekwatna oraz kongruentna do wagi najbliższych rocznic!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.601 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com