Witaj na forum Klubu Podróżników Śródziemie!

Wnerwiające reklamy

  • Gość
  • Gość
13 lata 1 miesiąc temu #2691 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Wnerwiające reklamy
Wyłączyłem jeszcze raz javascript i jednak strona jakoś działa, oczywiście nie wszystko działa, ale za to jest wyraźnie szybciej :) Chodzi jednak o to, żeby było szybko i żeby nie trzeba było w tym celu rezygnować z części funkcji na stronie. Admini do roboty! Dość tego samozadowolenia, w końcu ktoś musi Wami wstrząsnąć, mam nieśmiałą nadzieję, że mi się uda ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 1 miesiąc temu #2690 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Wnerwiające reklamy
Ani chodziło chyba o shoutbox, porusza się i jeden admin wie, ile mocy procesora zjada... ;) Co do reklamy rakiet, to niestety wystarczy choć jedna, ale źle napisana żeby uniemożliwić korzystanie ze strony. Jeśli czegoś nie umiem robić, to tego nie robię. Jeśli nie umiecie pisać we flashu czy javascripcie, to zróbcie porządną stronę w html. Naprawdę można! I naprawdę może wyglądać atrakcyjnie! A jeśli już tak kochacie flasha (którego osobiście nie cierpię), to naprawdę można zrobić animację nie powodującą zajętości 100% czasu procesora! Naprawdę widziałem takich wiele! Poza tym nawet bez tej reklamy, którą mi wycina AdBlock Plus (wtyczka do Firefoxa, bezpłatna, chyba jest też już wersja do Opery) strona jest ociężała. Nawet wyłączenie javascriptu (wtyczka NoScript) niewiele daje, tego nie potrafię wytłumaczyć. Jak na przeszło rok istnienia strony zmiany w kwestii szybkości działania i żarłoczności na zasoby komputera są niestety na gorsze. Dobrze, że choć na Facebooku jesteście aktywni, jedynie tam można śledzić działalność Klubu, niestety w ograniczonym zakresie. Ale nie będę przecież kupować nowego kompa w celu oglądania jednej, źle napisanej strony!! I jeszcze polecam adminowi otwarcie strony w przeglądarce Opera i wyciągnięcie wniosków. A potem ruszenie tyłkiem i zrobienie z tym wszystkim porządku!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #2658 przez Albin
Nie rozumiem skąd te " ruchome reklamy" ?... jedyna reklama jaka się rusza to małe okno z rakietami śnieżnymi naszego kolegi Kajetana bo jak już wszyscy wiedza, razem organizujemy wyjazdy, wypady i rajdy na rakietach śnieżnych. Jeżeli kogokolwiek atakują inne ruchome reklamy to niech zmienia przeglądarkę bo tu innych "atakujących" reklam nie ma ...

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #2657 przez luc4s
Polecam zakupić programik Ad Muncher. Blokuje wszystkie reklamy na stronach www, jednocześnie nie blokując działających flashy niezwiązanych z reklamami. Używam jakies 2 lata i mnie nie zawodzi, nie wiem co to reklamy.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #2656 przez aniab
Wnerwiające reklamy was created by aniab
Czy jest możliwe, żeby choć na naszej stronie nie było wnerwiających ruchomych reklam? Kolejna strona, której nie mogę oglądać, bo komputer mi wyje jak głupi.
Zresztą najczęściej tak się zdarza, że w ogole nie zaglądam na ruchome reklamy i przechodzę od danej strony jak najdalej nie chcąc zużyć do szczętu wiatraka.
Jak kogoś coś interesuje, to na pewno kliknie w reklamę, która go zainteresuje i nie musi ona odstraszać, jak "muzyka" w markecie.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.515 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com