Sylwester w górach

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #9728 przez ewelina111
Co racja to racja:) Sylwestra w górach nie udało się załatwić, ale po świętach wybieramy się na wycieczkę w Pieniny. Nie mamy zbytniego doświadczenia w zimowych wycieczkach, więc rzeczywiście wyjdziemy tylko kawałek na szlak, ale w końcu nic na siłę, bo najważniejsze jest bezpieczeństwo:)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #9712 przez ruks
Replied by ruks on topic Odpowiedź:Sylwester w górach
Też myślałem o tym kilkukrotnie ale jakoś zwykle za późno żeby coś konkretnego ustalić ;) Ale kiedyś pewnie w końcu się uda a tymczasem gdyby była ładna pogoda to przed południem można by kawałek szlaku zaliczyć :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #9637 przez ewelina111
Dobre!:) A tak poważnie to planuje ktoś spędzić Sylwester w górach? Ja od dłuższego czasu o tym myślałam, ale na myśleniu się skończyło, bo jakoś nie miałam czasu i nie było mi po drodze, żeby przejrzeć jakieś oferty, a teraz to już nie wiem czy nie jest za późno:/ Tzn. pewnie jeszcze znalazłyby się jakieś oferty, ale obawiam się, że nie na moją kieszeń..:)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #9624 przez Albin
Sylwester w górach was created by Albin
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.590 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com