KONKURS! Wygraj książki !

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6847 przez TaPtica
Dzięki wielkie, oczywizda będę dzisiaj i z dziką radością chapsnę książki. Już dawno miałam sporą chrapkę na książki Lamy Olego - to mnie mocno zmotywowało, by wszystkie 13 zakładek ze slajdowiskami przeziorać, ba, nawet spisać sobie tytuły :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6846 przez cathia
A jak brzmi prawidłowa odpowiedz?
Bo podejrzewam, że nawet Admin jej do końca nie zna :):)
Dziękuję i do zobaczenia wieczorkiem.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6845 przez Albin
Zestaw książek wędruje do pti za dogłębną analizę :laugh:
a album "Polska. Euro-miasta" przypadł cathii bo była bardzo blisko.
Nagrody wręczymy wieczorem w przerwie slajdowiska.
Proszę o wcześniejsze zgłoszenie się i potwierdzenie obecności.

Gratulujemy

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6798 przez TaPtica
Tak na czuja: skoro slajdowisko to opowieść/relacja + zdjęcia to jakoś wykład o zdrowiu czy pokaz filmowy mi niezbyt siadły w charakterze slajdowiska, stąd ich nie ujęłam w pierwszej wyliczance.

Jeśli jednak brać pod uwagę wszystkie zdarzenia, które się już odbyły lub miały odbyć to wychodzi 181 slajdowisk, w tym:
- trzydniowy :o) Europejski Dzień Języków 26-28.09.2009,
- Festiwal Buddyjski,
- Zdrowie a podróże",
- pokaz filmowy "Mayfly",
- odwołane w V.2011 "Trzy odsłony Afryki" (w końcu slajdowisko zostało zorganizowane, jeno się nie odbyło, bo medal z sejfu Ministerstwa Kultury nagle wylazł),
- wczorajsza Islandia.


Jeśli dodać do tego jeszcze zamojskie i łódzkie (przecież to też Śródziemie) to wyłazi 192 (jedno w Łodzi, 10 w Zamościu, zakładając, że ten ostatni ostatnie slajdy miał 23.07.2012 - po tej dacie dalszych wpisów nietu, czyli slajdowisk brak?).

Tak mi wyłazi z wpisów w zakładkach slajdowiska - chyba, że są jeszcze jakieś inne tajne miejsca, gdzie są wymienione.

PS
no mam nadzieję, że urodziny Piotra Skrzyneckiego nie miały być ujęte w ogólnej liście slajdowisk, choć informacja o tym wydarzeniu jest zapodana w zakładce "slajdowiska"

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6796 przez zkarola
Namieszałeś ale słusznie ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6791 przez Albin
A dla czego nie bierzesz tych wieczorów pod uwagę ? :laugh: Wyjaśnisz powód ? Czy to nie były slajdowiskowe spotkania podróżników ?
No i czy bierzesz pod uwagę kilka wpisów typu "slajdowisko odwołane" czy podobne ?
Czy liczysz slajdowiska w klubie na miejscu czy także te na wyjeździe jak np w Schronisku w 5 Stawach ?

Pomogłem czy namieszałem ? :woohoo:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.547 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com