Santiago de Compostela

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11853 przez Cafe Kontynenty
Camino de Santiago - to szlak św. Jakuba wiodący przez Hiszpanię do stolicy Galicji — Santiago de Compostela ‘Moja droga do Santiago pokazała mi bardzo istotną rzecz, że nasza droga, to nasz cel a wszystko co doświadczamy po drodze, to nasze szczęście.
Każdego dnia przemierzamy kolejne kilometry, aby dojść do upragnionego Santiago, do celu, który po osiągnięciu, okazuje się być mniej istotny niż poprzedzająca go droga. Wysiłek jaki wkła¬damy w wędrówkę powoduje, że sprowadzamy nasze życie do podstawowych potrzeb a to sprawia, że zaczynamy myśleć w nieco innych kategoriach.;
O Santiago, szlaku do…, spotkanych ludziach, ale też o tym, co widziałem i przeżyłem, opowiem podczas spotkania w dniu 22 października o godz. 19.00 w Kontynenty Cafe ul Bochenka 16a
Jakub Pieróg
Serdecznie zapraszamy!
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.381 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com