Wieczór Słowiański w Krakowie

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #12160 przez BeataF
KULTURALNE WYDARZENIE ROKU – „WIECZÓR SŁOWIAŃSKI” W KRAKOWIE JUŻ 18.12. WSTĘP WOLNY.
Dawid Łasut, krakowski społecznik i aktywista, zaprasza na kulturalne wydarzenie roku – „WIECZÓR SŁOWIAŃSKI”, który odbędzie się 18.12 (czwartek) w Hotelu Park Inn Radisson w Krakowie. Start: 18.00. WSTĘP WOLNY.
„Oderwijmy się choć na chwilę od polityki, zapomnijmy o propagandzie negatywnych emocji i pobądźmy razem. Tak po prostu – tuż przed świętami. Jestem Polakiem, w dużym stopniu solidaryzuję się z Ukrainą i dobrze znam Rosję . Mam bardzo wyważone i zdrowe podejście do wszystkich wschodnich sąsiadów i właśnie dlatego przyszedł mi do głowy pomysł organizacji wieczoru polsko – rosyjsko – ukraińskiego ponad podziałami i stereotypami. Dzięki środkom własnym oraz pomocy sponsorów wstęp na wydarzenie będzie wolny, co daje ogromną satysfakcję” – mówi organizator.
W programie wydarzenia m.in. występ popularnej grupy SAMOKHIN BAND, aktorki Magdaleny Kozińskiej, wystawa ikon krakowskich artystów, krótka relacja z wyprawy Wawrzyńca Kuca „KISS OF ARCTIC” do Workuty, licytacja na rzecz podopiecznych Domu Seniora na Grzegórzkach, finał konkursu plastycznego dla dzieci. Ponadto gigantyczny tort-niespodzianka ufundowany przez „Cukiernię Michalscy” oraz bogaty stół słowiańskich przysmaków.

www.facebook.com/GlosRosji?fref=nf
Ostatnia9 lata 5 miesiąc temu edycja: BeataF od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.530 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com