wyjazdy integracyjne

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #12526 przez adzia
Dziękuję za zaproszenie:)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #12525 przez raven
Hej,
przejrzałem Waszą stronę, szczytne cele, pomoc innym i ciekawe inicjatywy. Trzymamy za Was mocno kciuki i zapraszamy na nasze spotkania do Klubu Podróżników, które odbywają się w Piwnicy pod Baranami, tam na pewno spotkasz ludzi, którzy chętnie posłużą radą w tematach podróżniczych, a i może znajdą się wolontariusze, którzy aktywnie wesprą Wasze działania.

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #12522 przez adzia
wyjazdy integracyjne was created by adzia
Witam,
Jestem Agnieszka, prowadzę Organizację Walka o marzenia która pomaga osobom z niepełnosprawnością ruchową. Planujemy rozpocząć projekt Rehabilitacja -Integracja, którego celem jest promocja turystyki osób z dysfunkcjami. Ja sama jestem osobą mającą małe problemy z chodzeniem. Do projektu bardzo chciałabym zaprosić osoby, które swoim wsparciem i wiedzą towarzyszyliby nam podczas takich wypadów. Zainteresowane osoby zapraszam na wolontariat.org@gmail.com lub tel 797193085 zapraszamy też na naszą www. Walkaomarzenia.pl

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.557 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com