Transfer na lotnisko Kraków-Balice

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu - 4 lata 6 miesiąc temu #15221 przez macieq
Najlepiej taksówką albo jeżeli jest więcej osób to poszukać firmy transportowej. Ja ostatnio organizowałem transfer dla 12 osób i znajomy polecił mi tą firmę ajmtransport Wszystko było w porządku i bez stresów.
Ostatnia4 lata 6 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu - 4 lata 4 miesiąc temu #15192 przez haniczak
Najszybciej to oczywiście taksówką lub własnym autem, ta druga opcja jest chyba najwygodniejsza ze wszystkich, bo nie musisz zamawiać taksówki z wyprzedzeniem, ani płacić wygórowanych stawek. Jeśli spojrzysz na cennik parkingu przy lotnisku orange parking to w zależności od liczby dni, zapłacisz 20 złotych za dzień przy parkowaniu poniżej tygodnia, z każdy kolejny dzień powyżej 7, to już tylko 5 złotych więcej.
Ostatnia4 lata 4 miesiąc temu edycja: haniczak od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu - 4 lata 10 miesiąc temu #15172 przez Albin
Nie zwracając uwagi na ustawki reklamy prywatnego przewoźnika....
najprościej dojeżdża się z Dworca Głównego (lub inne stacje poczynając od Wieliczki) koleją Koleje Małopolskie w cenie 9 zł za bilet.
Pociąg wjeżdża na peron połączony tunelem z terminalem lotniska.
W przypadku komunikacji zastępczej, podstawiany jest autobus przy wyjściu z terminalu lub na peronie autobusowym MPK przy dworcu autobusowym Kraków Główny.
Z tego samego miejsca odjeżdżają także autobusy MPK (bilet aglomeracyjny I strefa) przez całą dobę.
Bilet na autobus nie przekracza kosztu 5 zł.
Taxi iCar ok 50-60 zł a pozostali niezrzeszeni kroją po kilkaset zł licząc na niewiedzę i bezkarność...

Kraków Airport rozkład jazdy
rozklady.mpk.krakow.pl/?lang=PL&akcja=pr...S3Jha8OzdyBBaXJwb3J0

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia4 lata 10 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu - 4 lata 10 miesiąc temu #15171 przez kacpi
Cześć, jak kolega pisał jest wiele firm, ja używam taką jedna. Możesz spróbować. Bo tak samo jest w Katowicach i Krakowie, że transport jest do bani. U mnie (wylatuje z Poslki zawsze na kilka tygodni) sprawdzają się transfery i tak trafiłem natransferis24.pl - dla mnie spoko. Ważne, że nie muszę dzwonic, prosić się, klikam na stronie i dostaje potwierdzenie. Ja nie narzekam i w dodatku mam z nimi po drodze do Pyrzowic jak i do Balic. Jak ktoś ma jakieś doświadczenia z innymi to niech zapoda tu opis.
Ostatnia4 lata 10 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 10 miesiąc temu #15148 przez tomtom
Opcji jest co najmniej kilka. Można skorzystać z transportu osobowego, można skorzystać z UBER-a. Można w końcu skorzystać środków publicznego transportu: autobusy miejskie bądź przy większej grupie, zawsze można skorzystać z prywatnych przewoźników - zwłaszcza, gdy chce się pojechać w jakąś wycieczkę objazdową po regionie. Proponuję sprawdzić autokary w Krakowie od 4Transfer:4transfer.pl
Ostatnia4 lata 10 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #15144 przez Benk
W jaki sposób najlepiej jest się dostać z lotniska i na lotnisko Kraków-Balice?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 1.414 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com