Zawracanie Wisły Kijem.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #515 przez Kominiarz
Jeżeli mogę coś wtrącić okiem osoby zawodowo zajmującej się organizacją różnorakich imprez...trochę mało czasu zostało do 28 marca a na razie niewiele wiadomo co i jak, nieznane są koszty imprezy. Jakoś nie bardzo wyobrażam sobie sytuacji, w której parę osób składa się na kiełbaski dla połowy mieszkańców Krakowa - może wartałoby zorganizować jakiegoś sponsora, tudzież firmę cateringową, która w ramach reklamy się tym zajmie bezpłatnie (a takie możliwość są - tylko trzeba poszukać).
Bardzo zależy mi na tym, że impreza się udała i była wspominana przez wiele osób.
A jest jakaś alternatywa na deszcz lub śnieg? Pogoda może wszystko popsuć...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
14 lata 2 miesiąc temu #502 przez
Usiłowałem dziś udać się na planowaną trasę rowerową, ale wszechobecny taszyzm skutecznie zniechęcił mnie do tego. Uwaga - niech ktoś w next weekend uda się tam rowerem. Ja znam się na cykliźmie tak jak przeciętny klubowicz na kataodoluminescencji*), i mogą wyjść rzeczy dziwne...


*) to nie jest brzydkie słowo, ani nazwa dewiacji seksualnej!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #493 przez
fstyt?

Poza tym nazwa Pikary nawiązuje np do literackiej tradycji (po Pikadorem), choć może też kojarzyć się się z pruską ekspansją (Pickelhauba)
Ostatnia14 lata 2 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #491 przez Kominiarz
A fe, a fe, wstyd mi :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
14 lata 2 miesiąc temu #488 przez
julia123 napisał:

A mnie się podobają Pikary - ciekawe kto tam dotrze :laugh:

Waćpanna sobie z dyslekcyji facecye y krotochwile prawisz! A fe!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #486 przez Kominiarz
A mnie się podobają Pikary - ciekawe kto tam dotrze :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.515 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com