22 lutego slajdów nie będzie

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #327 przez Kominiarz
To może chociaż na chwilkę przyjdziesz? Na pyszną herbatkę - bardzo wzmacniającą przed wtorkowym wyjazdem :laugh:
To proponuję spotkać się najpierw w Klubie i potem grupą przejść do Starego Portu.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #326 przez Albin
Ja niestety trenować z Wami nie mogę bo we wtorek rano jadę z pierwszą grupą dzieciaków niepełnosprawnych w góry.... ale smacznego i Kazikowi sto lat już na zapas

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 2 miesiąc temu #325 przez
To może tak jak mówiliśmy - w zastępstwie slajdów chodźmy potrenować przed szantami do Starego Portu :)

Ja mogę od ok 19:00 - 19:30

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #314 przez Moni
No tak, też jestem za :) I wszystkiego najlepszego Kazik gdyby się jednak nie udało spotkać :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #307 przez Kominiarz
To ja proponuję jak zwykle spotkanie w poniedziałek - tylko zamiast na slajdy to może zdjęcia z sobotniej imprezy chińskiej? No i oblewanie urodzin - skoro Kazik stawia :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #306 przez Albin
No to jednak jest okazja żeby się spotkać :woohoo: Kazik stawia

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.645 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com