Tańsze bilety dla klubowiczów

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #385 przez Kominiarz
Moi znajomi po obchodach Roku Chińskiego chodzą i śpiewają ŁO DŻY AJ NI :laugh: Podobno tam się nauczyli :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #371 przez jeanny
NCK jest rzeczywiście świetnym miejscem. Dzieję się tak dużo ciekawych rzeczy. Mieszkałam kiedyś kilka bloków dalej, więc na bieżąco korzystałam ze wszystkich atrakcji;) Niedługo "Trzy Żywioły", też świetna impreza. Mam nadzieję, że będzie tak samo udana jak w zeszłym roku.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #364 przez Kominiarz
Udana impreza, dużo fajnych atrakcji, rewelacyjna konferansjerka...czekam na powtórkę z jeszcze większym rozmachem za rok! :laugh: Dla mnie odkryciem było też samo centrum NCK, w którym byłam tylko raz i to bardzo dawno temu!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #363 przez luna
Brawo dla Jacka K. i spółkę za masę ciekawych, pozamedialnych informacji, interaktywny pokaz i ... przełamywanie stereotypów :).

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #356 przez Albin
Pierwsze fotki z imprezy już są w głównym materiale. filmy się montują a sądząc po ilości osób z aparatami to fotek będzie bardzo dużo :-)
Wielkie dzięki dla Jacka Kisiały za olbrzymie zaangażowanie i pomoc a dla Janka Meli za świetną konferansjerkę . W przyszłym roku na pewno powtórka z większym rozmachem i zaczynamy znacznie wcześniej przygotowania.

www.klubpodroznikow.com/component/conten...chiski-nowy-rok-2010

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #354 przez Kominiarz
o 70 %? e nie....tylko o bezpłatne wejście :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.540 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com