Japonia na święta

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #741 przez Kominiarz
Wojtek,każdy z nas przechodził przez pokaz slajdów więc doskonale rozumiemy jak to jest :laugh:
Wyrażeń "super" i "fajnie" nigdy nie za dużo, tak jak oklasków - i masz rację - te oklaski są mega przyjemne! :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #736 przez Wojtek
No u nas pracuje ośmioro samurajów jednak żadnego z nich bym nie zaprosił ;) Powiem więcej, dobrze że miałem pozytywne doświadczenia w Japonii ponieważ gdybym chciał zbudować opinię o JP na podstawie oddelegowanych tutaj to oj.... ;)

Co do dzieci, to jest to fenomenalne zjawisko, szybko łapią język i świetnie się odnajdują w grupie. Kilka razy gdzieś na dworcach koło Osaki widziałem małych europejskich szkolniaków (ok.8 lat) jak przekomarzali się z rówieśnikami po Japońsku oczywiście. To by przeuroczy widok, w gąszczu czarnych włosów jedna ruda główka "walcząca" o swoje :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 3 tygodni temu #732 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Japonia na święta
Pracuje u nas jeden Japoniec - Eichi. Jak będzie następny pokaz, to warto by mu wręczyć zaproszenie - powinien się ucieszyć. Moja koleżanka z pracy, która przeszła do odz. warszawskiego mieszkała w Nagoi coś ze 4 lata, a jej dzieci biegle mówią po japońsku (z wyzwiskami włącznie ;)
Ją też warto by zaprosić (z mężem , byłym korespondentem RMF w Japonii) :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 4 tygodni temu #730 przez Wojtek
Czołem tu Wojtek Wasz japoński driver ;)

Jeszcze raz dzięki za obecność, a nie było łatwo w "lejka" dotrzeć na miejsce ;)

Albin, dzięki za zaproszenie.

Julia, Icelander: Dzięki za pozytywny feedback. Jak pisał Albin było to moje pierwsze tego typu doświadczenie. Na pewno było dużo rzeczy (technicznych) które można by poprawić, żeby następnym razem było lepiej, ciekawiej, fajniej ;)

Kilka osób mówiło mi, że za dużo było słowa "fajnie" i "super" co wy na to? :D

...aha i dzięki za oklaski, nie wiedziałem że to takie przyjemne ;)

Pozdro

p.s. Icelander pracujesz z Japonami?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 4 tygodni temu #728 przez Kominiarz
Moja opinia na temat slajdowiska jest trzy wpisy wcześniej :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 4 tygodni temu #722 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Japonia na święta
Pokaz fajny, gdyby był następny to trzeba by zaprosić Eichiego Setoyamę - mojego kolegę z pracy (cholera - on dużo pali).
Wioska filmowa była super, no i szkoła "nindziów" też.
Może by jakiś siusi-bar chciał się zapromować?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.532 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com