"ZAMARZNIĘTĄ RZEKĄ DO ZANSKARU"

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #803 przez Kominiarz
Słuchałam naprawdę zafascynowana!!! Bardzo udane slajdowisko, także osobowość prezentującej wyprawę do Zanskaru - niezwykła :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #795 przez Zając_miło_mi
Ja również jestem bardzo wdzięczna Kasi za ten poniedziałkowy wieczór, za ucztę dla oka, melodie dla ucha, i zapewne niejedno serce, które udało jej się poruszyć tą opowieścią!
Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych wojażach!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #786 przez nigra
Bardzo sympatyczny wieczór! Miałam okazję być w tych regionach latem i dziękuję autorce za pokazanie jak rewelacyjnie może być tam zimą.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #778 przez moonjava
To zasługa nie tylko ciekawości słuchaczy ale też wiedzy i fascynacji prelegentki! :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #774 przez Albin
Dzisiaj padł chyba rekord długości odpowiadania na pytania po slajdach bo Kasia była zasypywana pytaniami przez ponad godzinę i kilka osób chce dołączyć do kolejnej wyprawy w te surowe rejony Himalajów . Dzięki Kasia za super widoki na fotkach i ciekawą opowieść.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #768 przez Albin
12.04.2010 godz. 19.00
"ZAMARZNIĘTĄ RZEKĄ DO ZANSKARU"
Katarzyna Suszczyńska

www.klubpodroznikow.com/slajdy/583-himalaje

Slajdowiska w klubie nie mają charakteru rozrywkowego stąd nie zostaje odwołane dzisiejsze. Będzie to także możliwość do rozmów i refleksji o tym co się wydarzyło i zapewne jeszcze wydarzy.
Zniesmaczeni byliśmy jednak wczorajszym faktem gdy bezpośrednio po spotkaniu z naszym gościem Krzysztofem Skokiem odbyła się w klubie impreza tzw. "osiemnastka" ...

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.544 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com