TAM GDZIE OGIEŃ ŁĄCZY SIĘ Z LODEM

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #1044 przez BALKANDRIVER
Drogie Koleżanki!
Z oboma z Was (a jako dźientelmen , nie pozwolę sobie na użycie formy- "jedna taka Forumowiczka" ;) ) przegadałem chwilę, ale, właśnie na przerwie.
A jeśli poza nią, to pozwólcie, iż nieskromnie stwierdzę, że doświadczenie mam niejakie zarówno w ocenie slajdowiska, jak i w konwersacji z damami (lub odwrotnie).
Tak więc jedno drugiemu nie przeszkodziło.
Słyszałem, słyszałem i niejedno widziałem z owej prezentacji, w przeciwnym wypadku nie pisałbym, by tylko napisać.

Pozdrawiam i dziękuję za pogaduchy :laugh:

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #1043 przez Kominiarz
Ja też w przerwie i troszeczkę w trakcie slajdowiska - ale z umiarem :laugh:
A co do podkładu to masz rację -dużo lepsze są takie prezentacje!!
Ostatnia13 lata 11 miesiąc temu edycja: Kominiarz od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #1042 przez luna
Droga przedmówczyni - głównie w przerwie ;)
Pokaz ciekawy i świetnie przygotowany. Podkreślam istotny podkład dźwiękowy. To jest integralna część slajdów, przynajmniej dla mnie i mojego ucha. A niestety nie zawsze wykorzystywana przez prelegentów.
Ostatnia13 lata 11 miesiąc temu edycja: luna od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #1036 przez Kominiarz
Balkandriver a Ty się lepiej przyznaj ile naprawdę słyszałeś z tej ciekawej prelekcji??? z tego co wiem część czasu przegadałeś z jedną taką forumowiczką... :laugh: :laugh:

a na poważnie to bardzo ciekawy pokaz i piękne fotki!!!!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #1034 przez BALKANDRIVER
Dołączam się z gratulacjami!
Jeden z lepszych pokazów. I od strony wizualnej (piękne zdjęcia) i "tekstowej" (ciekawa opowieść, miły dla ucha głos :) )
Niektórzy pytali: "To już koniec? Tak szybko?"
Ale zaliczam to na plus. Nie sztuka ględzić o niczym, nie długość świadczy o jakości.
Jest takie powiedzenie - "nie długość lecz technika", dotyczy ono, co prawda innych rewirów, ale, jak widać, sprawdza się również w prelekcjach.
Gratuluję!

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 11 miesiąc temu #1029 przez
Znakomity pokaz! Gratulacje dla Marty!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.475 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com