Klub Podróżników Śródziemie w Rzeszowie 26.05.2014

  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #10677 przez
Klub Podróżników "Śródziemie" oraz Agencja Turystyczna Luka-tour zapraszają do Starego Browaru Rzeszowskiego na cykliczne spotkania z podróżnikami.

Stary Browar Rzeszowski
26.05.2014 19.00
Patrycja Pitra
"Kubańska czasoprzestrzeń"

Większość osób pytanych, z czym kojarzy się im Kuba jednym tchem wymienia cygara, rum, piękne plaże,Che Guevarę i stare samochody. Do tej grupy należałam również ja, jednak wyprawa, na którą pojechałam znacznie poszerzyła moje postrzeganie tej wyspy. Od dawna marzyłam, aby zobaczyć „prawdziwą” Kubę, a nie tą cukierkowo piękną z folderów biur podróży. Znalazłam grupę zapaleńców fotografii i wraz z nimi odbyłam podróż w czasie, która biegła z dala od turystycznych enklaw typu Varadero. Wraz z nimi zatopiłam się w klimacie wyspy, zobaczyłam kolonialną architekturę Hawany, kolorowe uliczki Trinidadu, uroki dżungli czy pagóry mogotów. Chciałam poznać "prawdziwych" Kubańczyków, a było to możliwe tylko poprzez zamieszkanie u nich, spędzanie z nimi czasu oraz wspólne jedzenie. Ten pokaz zdjęć jest zaledwie częściowym zapisem owej wyprawy i jednocześnie Kuby – często zupełnie innej niż ta widziana oczami turysty.

Patrycja Pitra - pasjonatka podróży, lubiącą odkrywać nieznane lądy, poznawać ich mieszkańców i chłonąć atmosferę miejsca w którym się znajduje. Te wszystkie chwile utrwala za pomocą kadrów, które potem przypominają jej wrażenia i emocje, których doświadczyła.

Patroni medialni:
TVP Rzeszów, Radio Rzeszów, Radio Via, radioeter.fm, Radio Centrum

Patronat honorowy:
Prezydent Miasta Rzeszowa

Organizatorzy:
Agencja Turystyczna Luka-tour, Klub Podróżników Śródziemie
www.luka-tour.pl , www.klubpodroznikow.com





Ostatnia10 lata 51 minut temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.499 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com