Szlak Przygody

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #8821 przez kkasiek4
Replied by kkasiek4 on topic Odpowiedź:Szlak Przygody
Z tego co widzę to innowacja polega na jakiś tam ułożeniu krainawym. Do tej pory liniowy produkt był oparty na szlakach np architektury sakralnej czy drewnianej. Choć zaznaczam że to tylko moje dywagacje, wynikające z tych kilku zdań opublikowanych przez Karole.
Ps Nie zazdrość wujka Google tylko naucz sie z niego korzystać :lol:
Ostatnia10 lata 9 miesiąc temu edycja: kkasiek4 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8820 przez BALKANDRIVER
Co poniektórym trzeba by Google w kompie zablokować :)
Jak czytam takie definicje, to nieodparcie w mózg mi się wdziera problem spiralnej dyslokacji efemerydy Kuppelweisera
No to brniemy dalej - na czym ta innowacyjność ma w takim razie polegać?
Że niby linia będzie krzywa?
Sorry, ale nóż mi się otwiera, jak widzę, co dzieje się z polskim językiem i co "inżynierowie komunikacji" chcą wtłoczyć w nasze głowy!
I jak jeszcze zmienią sens słów!

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8811 przez zkarola
Replied by zkarola on topic Odpowiedź:Szlak Przygody
dokładnie:)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8806 przez kkasiek4
Replied by kkasiek4 on topic Odpowiedź:Szlak Przygody
gotowa do sprzedaży spakietyzowana oferta, składająca się z usług i towarów, której podstawę wyznacza trwale oznaczony lub przyjęty ciąg turystyczny przebiegający przez obszary o specyficznych walorach, umożliwiający uprawianie turystyki.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8803 przez BALKANDRIVER
Rewelacyjna inicjatywa - jestem pod wrażeniem i podoba mnię się baaardzo!
Ale wyjaśnij mi, Karola, co oznacza stwierdzenie - " innowacyjne podejście do liniowego produktu turystycznego"?
Jeśli chodzi o "innowacje", to kumam bazę :) ale dalszego neologizmu językowego nie ogarniam :(

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8802 przez zkarola
Szlak Przygody was created by zkarola
Szlak Przygody - największy sieciowy produkt turystyczny w Polsce utworzony na terenie województw świętokrzyskiego i mazowieckiego. Swym zasięgiem obejmuje aż 850 km tras i ponad 100 oznakowanych atrakcji.

Szlak Przygody to nowe, innowacyjne podejście do liniowego produktu turystycznego skierowanego do rodzin podróżujących samochodem. Szlak Przygody to odpowiedź na potrzeby współczesnego turysty poszukującego wypraw pełnych wrażeń i emocji. Projekt zakłada wykorzystanie najnowszych narzędzi marketingowych do komunikowania się z turystą. Realizowany jest przez partnerstwo sześciu lokalnych grup






www.szlakprzygody.eu

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.621 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com