Warsztaty fotograficzne z Tomaszem Tomaszewskim

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #10052 przez Albin
Dolnośląski Festiwal Podróżników 17 Południk zaprasza wszystkich miłośników fotografii i podróży do malowniczej miejscowości Srebrna Góra na warsztaty fotograficzne z wyjątkowym nauczycielem - najbardziej uznanym, współczesnym, polskim fotografem prasowym, mistrzem reportażu, wieloletnim współpracownikiem National Geographic, jurorem konkursu World Press Photo - Tomaszem Tomaszewskim. Warsztaty odbędą się w weekend 21-23.03.2014 r. w Domu pod Twierdzą w Srebrnej Górze ( www.dompodtwierdza.pl ).
Podczas trzech intensywnych dni będziemy rozmawiać o tym jak budować spójną historię za pomocą obrazu fotograficznego. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czym jest zdjęcie „otwierające”, jak szukać puenty, jak eliminować zdjęcia zacierające wrażenie  spójności, a w końcu jak opanować chaos i zorganizować tysiące zdjęć naświetlonych aparatami cyfrowymi, aby tworzyły intrygującą i ciekawą opowieść. Poznamy zasady dotyczące fotografii: ludzi, pejzażu, architektury i portretu oraz reguły obowiązujące przy wyborze techniki kolorowej lub czarno-białej, a także podstawowe kroki doprowadzające nasze zdjęcia do zadowalającego technicznie poziomu. Wiedzy, którą zgłębimy podczas tych warsztatów, z pewnością nie znajdziemy w żadnej książce, a tym bardziej w internecie.
Warsztaty organizowane są przede wszystkim z myślą o początkujących fotografach i fotoamatorach. Zapraszamy jednak wszystkich, którzy lubią i kochają fotografię. Również zaawansowanych amatorów i zawodowych fotografów, bowiem spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim to nie tylko lekcja fotografii, to również, a może przede wszystkim, fascynująca rozmowa o filozofii, podróżach i współczesnym świecie. Kto choć raz miał okazję się z nim spotkać, ten wie, że to człowiek wyjątkowy i rozmowa z nim to zawsze niezwykła przygoda.
Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: www.17poludnik.pl lub www.dompodtwierdza.pl
Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach.

.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia10 lata 5 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.351 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com