Ekspedycja antropologiczno-fotograficzna

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #6120 przez Albin
JEDNOŚĆ PRZECIWIEŃSTW - Ekspedycja antropologiczno-fotograficzna

Adrspach Skalne Miasto - 20-23 września 2012 r.Akademia Athanor www.athanor.pl zaprasza wszystkich miłośników sztuki fotografii w dniach 20 - 23.09.2012 r. na antropologiczno-fotograficzną wyprawę zatytułowaną Jedność Przeciwieństw.


Plener odbędzie się w rejonie Gór Stołowych, w magicznej okolicy Skalnego Miasta Adrspach, w Republice Czeskiej. Wyprawa ma rozpocząć się w czwartkowe popołudnie 20 września od wspólnego zwiedzenia znajdującego się w Świdnicy Kościoła Pokoju, by następnie stamtąd wyruszyć do pensjonatu Zamecek w Janovickach - bazy całej ekspedycji.


Opiekę merytoryczną nad plenerem sprawować będą wybitni i wspaniali fotograficy - Paweł Janczaruk i Zbigniew Podsiadło. Magia miejsc, które będą gościć tym razem uczestników pleneru, zdaje się dopraszać o odwołanie się do starych technik fotograficznych, a zwłaszcza do korzystania z aparatów otworkowych. Dlatego też organizatorzy gorąco zachęcają wszystkich do skorzystania z wyprzedzających plener, oddzielnych, jednodniowych warsztatów prowadzonych przez Pawła Janczaruka www.besa.ltf.info.pl , podczas których każdy może wykonać swoją własną camerę obscurę.


Tradycyjnie też Akademia Athanor podczas pleneru zapewnia wykłady wybitnych postaci spoza dziedziny fotografii - kulturoznawców, antropologów, naukowców czy przedstawicieli różnych religii.


Pytania, jak również deklaracje uczestnictwa, należy kierować na adres mailowy: biuro@athanor.pl oraz pod nr tel. 605448853.
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia11 lata 6 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.559 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com