Bezpłatne warsztaty Akademii Nikona

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #9680 przez Albin
Warsztaty w salonach empik

Empikfoto.pl i Akademia Nikona zapraszają wszystkich chętnych na warsztaty fotograficzne ABC oświetlenia portretowego.


Wykładowcy Akademii Nikona poprowadzą serię warsztatów organizowanych przez empikfoto.pl. Wszyscy zainteresowani będą mogli poznać tajniki fotografii portretowej oraz podstawowe zasady oświetlania modela / modelki.

W czasie warsztatów zostaną pokazane podstawowe techniki oświetlania i triki, czyli to co może się przydać każdemu miłośnikowi fotografii.

Będzie można dowiedzieć się, jak wykorzystać niepozorne przedmioty codziennego użytku w domowym studiu fotograficznym.

Ilość miejsc: nieograniczona
Wstęp: wolny

najbliższe spotkanie:
Data: 11 grudnia 2013 18:00
empik Mega Store "Junior" w Warszawie
Junior, ul. Marszałkowska 116/122

kolejne
Gdańsk Galeria Bałtycka, Al. Grunwaldzka 141
styczeń 2014

Poznań ul. Ratajczaka 44
luty 2014

Katowice CH Silesia, ul. Chorzowska 10
marzec 2014

Wrocław Renoma, ul. Świdnicka 40
kwiecień 2014

Rzeszów CH Galeria, Al. Piłsudskiego 44
maj 2014

O zajęciach:
Wykładowca Akademii Nikona, Paweł Duma, pokaże jak bez profesjonalnego studia można wykonać dobry portret - wykorzystując jedną lub kilka systemowych lamp błyskowych. W czasie warsztatu zostaną pokazane podstawowe techniki oświetlania i triki, czyli to co może się przydać każdemu miłośnikowi fotografii.
Prowadzący zajęcia
Paweł Duma fotografią zajmuje się od 25 lat, popularyzacja tej dziedziny sztuki jest jego sposobem na życie. Od 6 lat jest ekspertem firmy Nikon, ewangelistą Wacoma.

Pierwszy polski fotograf, który uzyskał certyfikat Digigraphie firmy Epson. Jest współautorem książek „Kadruj z Głową” i „Radość Fotografowania”. Z Akademią Nikona jest związany od samego początku jej istnienia.

Poza nauczaniem jest czynnym zawodowo fotografem i dziennikarzem (wcześniej audycje radiowe, obecnie program w telewizji internetowej - Fotograficzny Program Bez Nazwy).

Prywatnie pasjonat podróży bliskich i dalekich w towarzystwie nieodłącznego aparatu fotograficznego. Współpracował z wieloma agencjami, studiami fotograficznymi oraz międzynarodowymi koncernami.

Specjalizuje się w fotografii reportażowej i ilustracyjnej. Posiada szerokie doświadczenie w fotografii studyjnej. Strona autorska: www.pawelduma.com

www.empikfoto.pl/warsztaty_fotograficzne.html

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia10 lata 7 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.399 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com