sesja fotograficzna w kopalni -Sól w obiektywie

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #3817 przez Basik
Wiec popieram niech żałują Ci co wybrali alternatywny sposób spędzenia soboty! Było SUUUPER - choć przekonałam się do reszty co należałoby zrobić z moim sprzętem fotograficznym co go mam całe 3 miesiące! Otóż trzeba by było otworzyć szeroko okno w moim mieszkaniu na II piętrze przedwojennej kamienicy i wyrzucić go przez okno i popatrzeć na piękne bryzgi jakie utworzą się w zetknięciu z asfaltem! - choć nie jestem przekonana, czy i tego by nie sp... zepsuł znaczy się!

A to na pociechę kopalniany stworek - uwaga dopiero rośnie, jest malutki ma jakieś 3-4 cm :)
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #3815 przez BALKANDRIVER
Niech żałują ci, którzy z tej szansy nie skorzystali.

Byliśmy ponad 4 i pół godziny, przez nikogo nie poganiani, sami, w ciszy i spokoju.
Mogliśmy robić i fotografować, co nam się żywnie podobało, włącznie w z wejściami pomiędzy eksponaty, z ustawianiem sprzętu i statywów, z włażeniem, gdzie chcieliśmy.
Pełna swoboda.

Mimo, iż byłem już nie pierwszy raz w kopalni poza trasą turystyczną i niegrupowo i nieoficjalnie, to dzisiejsze wejście zrobiło na mnie wrażenie.
Być może już nigdy nie będę miał takiej okazji.
Takie chwile należy docenić.

Zdjęcia później, gdyż rozładowałem baterię do cna i zanim się nie wzmocni, nie pozwala ściągnąć fotek.

Zresztą przedsmak macie w poście powyżej.

Podziękowania Albin za info na stronie, koordynację i miłą atmosferę pod ziemią.

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #3812 przez zkarola
Trasa bardzo mieszana, także część z miejsc na co dzień niedostępnych dla turystów... Można było zobaczyć prawdziwe cuda, Klubowicze mieli taką możliwość, ale niewielu skorzystało...
A tu przedsmak tego co kryje się w kopalni

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #3766 przez BALKANDRIVER
Nasze zgłoszenia już poszły.
BALKANDRIVER + BASIK

Mamy nadzieję na fajne fotki :)
Do zobaczenia w dzień focenia.

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #3764 przez Albin
sesja fotograficzna „Sól w obiektywie”

Europejskie Dni Dziedzictwa


Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza do udziału w sesji fotograficznej – „Sól w obiektywie” 10 września (sobota) 2011 r. o godz. 11.30 w ekspozycji Muzeum na III poziomie wielickiej kopalni soli.
Dla Klubowiczów zarezerwowanych jest 10 miejsc.
Decyduje kolejność zgłoszeń a warunkiem jest zgłoszeniem swych prac na Międzynarodowy Konkurs „Barwy soli Europy”. Termin nadsyłania prac konkursowych do 30 września 2011.

Sesja fotograficzna „Sól w obiektywie” jest organizowana w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. Do udziału w niej konieczna jest rezerwacja do 7.09 : klubpodroznikow@gmail.com w tytule maila proszę wpisać
sesja fotograficzna „Sól w obiektywie”
Ilość miejsc ograniczona.
Udział bezpłatny.

Zbiórka uczestników sesji w Zamku Żupnym (ul. Zamkowa 8) 10 września 2011 r. o godz. 11.30.

www.muzeum.wieliczka.pl

Proszę nie pomylić z Kopalnią Soli (to inna firma) nazwa instytucji organizującej sesję „Sól w obiektywie” to Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka, które posiada ekspozycję m.in. w Kopalni Soli „Wieliczka” na gł. 135 m.
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia12 lata 7 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.502 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com