POZA ŚWIATŁEM - odkrywanie podziemnego świata

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #7966 przez Albin
POZA ŚWIATŁEM - odkrywanie podziemnego świata
26 marzec 2013 godz.18.00

Wojciech Kuczok gościnnie Grzegorz Kuśpiel

MUZEUM MIEJSKIE SZTYGARKA dział Etnograficzno-Podróżniczy ul: Legionów Polskich 69 Dąbrowa Górnicza

Zapraszamy na ekscytującą podróż po świecie literatury i… podziemnych czeluści. Kolejne spotkanie będzie jednocześnie opowieścią o najnowszej książce Wojtka Kuczoka -

„Poza światłem”. Gospodarz naszych spotkań wielokrotnie wędrował z autorem pod i nad ziemią rejestrując wyprawy na filmie i fotografiach. Sam Mistrz to globtroter, alpinista i taternik, grotołaz, bywalec oraz mieszkaniec różnych miast. Pisarz skazany na wieczną wędrówkę. To najnowsze wcielenie Wojciecha Kuczoka, który przemierzył świat nie tylko wzdłuż i wszerz, lecz także... z góry na dół. W tej wędrówce często towarzyszyły im – dobre wino ,doskonałe jedzenie i wyśmienity nastrój często strach ,ryzyko i gorycz porażki…

Twarda ,Dująca, Harda, Niedźwiedzia Górna,Cannonau, Aconcagua,Gierlach – słowa klucze , za którymi kryje się kawał naszego życia .Słowa te otworzą dla Państwa klatki naszych marzeń i pokażą ludzi wolnych prawdziwie
Grzegorz Kuśpiel - Wojtek Kuczok
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.467 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com