ponad milion odsłon daje do myślenia

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8929 przez BALKANDRIVER
Kkasiek - erotyzm najlepiej się sprzedaje!
Jakbym napisał - seks, to już podpadł bym pod paragraf :(
Seks nie jest (nie powinien być) banałem (kwestię "klepania" pominę)! Jeżeli takim się staje, to mamy zjawisko, które negujesz. Nie tylko Ty zresztą.
Ja też chcę starą coca colę i ... saturatory!

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #8890 przez kkasiek4
Zgadzam sie całkowicie z Basik i (o dziwo ) z Andrzejem. Od siebie dodam, że nudzą i irytują mnie już wszelakie reklamy naszpikowane erotyzmem i sexem. Czy naprawdę speców od reklamy nie stać na coś lepszego? Oklepany banał! Ja chce mixowe kopytko, beko lodówke czy starą dobrą coca-cole.
Ostatnia10 lata 9 miesiąc temu edycja: kkasiek4 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8884 przez Basik
Nic dziwnego że otacza nas coraz bardziej wszechobecne chamstwo, skoro w chamski sposób zwracamy się do swoich respondentów. Moja Babcia mawiała: kultura dziecko... pamiętaj, że każdy przejaw braku kultury zwalczysz tylko kulturą... Hm... zmieniły się czasy? Może, ale to my sami dajemy przyzwolenie na chamstwo.
Każdemu może się zdarzyć przekleństwo, ale najważniejsze, by ono się jedynie zdarzało ,a już w przekazie publicznym tego typu nie powinno mieć miejsca, bo wszak kultury ma nas ta "reklama" uczyć... A może jednak nie?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8883 przez BALKANDRIVER
Nie wiem, czy już to taki la(n)s czy ogólna pauperyzacja języka, czy inaczej do pospólstwa trafić nie można?
Jestem za... jak najbardziej ZA ideą przekazu, za czystością lasów, ale Barry White i "wyjebane" - w ogóle "wyjebane" - w takim przekazie - kładzie wszystko!!!
"Nie rób tego w lesie"... no właśnie - nie zrozumiałe??

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8881 przez Albin
koniec filmu wymiata ...


.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.550 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com