Tatry 30-12 Warsmundzka, Rusinowa Polana

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #12254 przez Albin
Z drugiej strony i z bliska, a nawet ze szczytu wygląda to tak:
www.klubpodroznikow.com/relacje/polska-gory/1692-rysy
. .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia9 lata 3 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #12253 przez
Od lewej podwójny wierzchołek Wysokiej (Vysoká), Ciężki Szczyt (Český štít) i trzy wierzchołki Rysów.
pl.wikipedia.org/wiki/Ci%C4%99%C5%BCki_Szczyt
Ostatnia9 lata 3 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #12252 przez Medyk
Cześć
Chciałbym podzielić się kilkoma zdjęciami z dzisiejszej wędrówki
Toporowa Cyrhla -> Psia Trawka -> Waksmundzka Rówień ->Gęsia Szyja -> Rusinowa Polana ->Las Wapienny Piec
Temperatura bardzo miła minus 16 oC ;)
Pogoda na początku nie była zbyt obiecująca, ale zaufanie do prognozy pogody dziś jednak się sprawdziło. Waksmundzka Rówień przyjęła nas słońcem ;) które towarzyszyło nam już do końca, z drobnymi przerwami no ale...
Ręce zmarznięte, bateria z zimna padła, ale "banan" na twarzy :)



Gęsia Szyja (1489 mnpm)





... i Rusinowa Polana








Czy ktoś mógłby zidentyfikować te góry z przedostatniego zdjęcia?
Będę bardzo wdzięczny ;)

A i jeszcze jedna bardzo smutna i irytująca wiadomość, na szlaku widzieliśmy kilka osób, które są przejawem totalnej głupoty i bezmyślności, jedna para wręcz sprawiała wrażenie jakby na sylwestra wybierała się na Rusinową Polanę. Pan w półbutach, w płaszczyku, pani podobnie, buciki i płaszczyk.
Jak to zobaczyłem zamurowało mnie, przez chwilę nie wiedziałem czy na pewno jestem w Tatrzańskim Parku Narodowym na szlaku.
I muszę się przyznać,że nie zwróciłem im uwagi, jakoś nie mogłem uwierzyć w to co widzę, a powinienem, wiem.
Ostatnia9 lata 3 miesiąc temu edycja: Medyk od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.685 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com