Kinga Baranowska zdobywa Makalu

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #12903 przez Albin
Najnowszy wpis Kingi:
"Jestem już od wielu godzin w drodze, za mna długi marsz, lot 3 helikopterami, teraz czekam na samolot w Kathmandu, jeszcze wylot za pare godz z Nepalu i kiedy wreszcie dorwę sie do fotela w samolocie, to chyba zasnę w 3 sekundy jak dziecko...
Następny post bedzie z podziękowaniami dla osob, które mi to umożliwiły."
www.kingabaranowska.com/

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #12887 przez iwona_krakow
niestety wyprawa przerwana. Na swoim fanpage'u Kinga napisała dziś:
"Taka podjęliśmy decyzje: ze w obecnej sytuacji nie kontynuujemy wspinaczki.
Tak wiec Makalu znów musi poczekać, a ja spróbuje sie jakoś stad wydostać, co pewnie nie bedzie łatwe. Pozdrawiam Was serdecznie!"

Fundacja im. Anny Pasek
www.annapasek.org

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #12883 przez Albin
Wiadomość od Kingi :
"Jestem w Bazie pod Makalu na ok. 5700m, bezpieczna.
Nasza baza w żaden sposób nie ucierpiała, mimo że oczywiście odczuliśmy trzęsienie ziemi bardzo wyraźnie. Czujemy się dobrze.
W tej chwili wstrzymana jest akcja górska, decyzję co robimy dalej podejmiemy za parę dni, pozdrowienia! Kinga."

Makalu (8481 m n.p.m.), Himalaje Nepalu, kwiecień / maj 2013
www.kingabaranowska.com/

Makalu (8481 m n.p.m.) - piąty co do wysokości szczyt świata, położony w Himalajach Wysokich. Wznosi się w odległym, trudno dostępnym rejonie Nepalu, na granicy Chin i Nepalu, 20 km od Everestu. Makalu zaliczane jest do tzw. wysokich ośmiotysięczników (Wielkiej Piątki) i jest silnie zlodowacone - granica wiecznego śniegu znajduje się na ok. 5700 m.
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia8 lata 11 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.661 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com