Zawody wspinaczki zimowej na ścianie masywu Jastrzębiej Turni

Więcej
6 lata 1 dzień temu - 6 lata 1 dzień temu #14581 przez Albin
XV Memoriał Bartka Olszańskiego odbędzie się w terminie 09 – 11 grudnia 2016 w Dolinie Białej Wody Kieżmarskiej, na ścianie masywu Jastrzębiej Turni, która gościła Nas kilka lat temu. Dzięki pomocy niezastąpionego Antona Suchego rejon wzbogacił się o kilka dodatkowych dróg.
Informacje ogólne:

Termin nadsyłania zgłoszeń:
Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, wiek, przynależność klubową, miejscowość oraz potwierdzenie opłaty memoriałowej, prosimy przesyłać wyłącznie drogą mailową do 06/12/2016 na adres:mbo.drytool@gmail.com
Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone drogą elektroniczną.
Jeżeli zawodnicy będą przyjeżdżać z osobami towarzyszącymi prosimy o podanie w zgłoszeniu danych tych osób. Ze względu na logistykę zawodów ilość uczestników jest ograniczona, o wpisaniu na listę startową będzie decydować kolejność zgłoszenia.
Gdyby ktoś rezygnował z udziału prosimy o przesłanie w tej sprawie maila.
Opłata startowa i zakwaterowanie:
Opłata startowa dla zawodników wynosi: 20€ od zawodnika, 30€ od zawodnika z 1 osobą towarzyszącą. Noclegi oferuje schronisko Chata Przy Zielonym Stawie, płatne we własnym zakresie (14€ - nocleg we własnym śpiworze + śniadanie).

Numer konta na które należy kierować wpłaty:
INGBPLPWPL 33 1050 1474 1000 0090 6622 6425
Marta Zwierżańska-Olszańska
os. Pardałówka 1/16
34-500 Zakopane

Opłata obejmuje: wpisowe, impreza integracyjna, gadżety memoriałowe.
Dla uczestników MBO i osób towarzyszących będą zarezerwowane miejsca w schronisku. Obiekt posiada ograniczoną ilość miejsc noclegowych na łóżkach, więc decyduje kolejność zgłoszeń.
Ze względów organizacyjnych prosimy o przybycie do schroniska w piątek (09/12/2016).
Tylko osoby, które dokonają zgłoszenia do 06/12/2016 oraz dokonają opłaty startowej będą wpisane na listę startową; informacja o przyjęciu na Memoriał będzie wysyłana mailem na adres podany w zgłoszeniu.

Ubezpieczenie indywidualne: każdy uczestnik musi posiadać indywidualne ubezpieczenie górskie ważne na terenie Tatr Słowackich w czasie trwania Memoriału Bartka. Ubezpieczenie musi obejmować: koszty górskiej akcji ratunkowej bez użycia śmigłowca, koszty górskiej akcji ratunkowej z użyciem śmigłowca, koszty leczenia oraz koszty następstw nieszczęśliwych wypadków na terenie Tatr Słowackich. Prosimy o zabranie ze sobą ważnej polisy w celu okazania jej przy rejestracji zawodnika. W przypadku braku polisy zawodnik nie będzie dopuszczony do startu. Przypominamy, że ubezpieczenie obowiązuje również osoby towarzyszące.

Program zawodów
09/12/2016 piątek
od 17:00 Zakwaterowanie
20:00 Otwarcie biura zawodów, zebranie
10/12/2016
08:00 rozpoczęcie XV MBO
16:00 zakończenie pierwszego dnia
19:00 kolacja integracyjna - Gość Memoriału
11/12/2016
08:00 kontynuacja XV MBO
16:00 zakończenie XV MBO

Telefony kontaktowe: Marta Olszańska tel.kom. +48 607 079 420.

Regulamin zawodów
• Formuła zawodów jest otwarta – zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Każdy z zawodników będzie miał szansę zmierzyć się ze wszystkimi drogami.
• Szczegóły dotyczące sędziowania, punktacji itp. zostaną podane najpóźniej w dniu rozpoczęcia Memoriału.
• Obowiązuje zakaz używania ostróg w rakach.
• Obowiązuje nakaz używania kasków (obowiązuje również osoby towarzyszące!).
• Obowiązuje dowolność w używaniu dziabek (ze smyczkami, bez smyczek).
• Zawodnicy muszą mieć ukończone 18 lat. Zawodnicy biorą udział w Memoriale na własną odpowiedzialność i ryzyko. Zawodnicy muszą posiadać indywidualne ubezpieczenie górskie ważne na terenie Tatr Słowackich w okresie trwania Memoriału Bartka. Ubezpieczenie musi obejmować: koszty górskiej akcji ratunkowej bez użycia śmigłowca, koszty górskiej akcji ratunkowej z użyciem śmigłowca, koszty leczenia oraz koszty następstw nieszczęśliwych wypadków. Prosimy o zabranie ze sobą ważnej polisy w celu okazania jej przy rejestracji zawodnika. W przypadku braku polisy zawodnik nie będzie dopuszczony do startu. Osoby posiadające ważne ubezpieczenie ALPENVEREIN proszone są o zabranie ze sobą ważnej polisy i okazanie jej przy rejestracji.
• Każdy zawodnik powinien posiadać własny atestowany sprzęt osobisty: uprząż, raki, czekany, karabinki osobiste, kask. Zawodnicy asekurują się nawzajem.
• Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie zawodów..

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia6 lata 1 dzień temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.429 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na witrynie skontaktuj się z nami pod adresem alejapodroznikow@gmail.com zamiast kraść.