czartery jachtów na całym świecie

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #15113 przez Marian79
Ja w zeszłym roku byłem w Chorwacji na jachcie dzięki tej wyszukiwarce czarterów www.yachtic.com/pl/ i kosztowo taki wypad wyszedł porównywalnie jak wakacje nad naszym polskim morzem także warto rozważyć taką formę urlopu w całkowiecie innych warunkach. Ja osobiście polecam Ci rozważenie pływania jachtem nad Adriatykiem ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #15038 przez Nowus

Misia napisał: Spoko oferta - bardzo ciekawa. Jednak nie stać mnie na wypady poza granice naszego kochanego kraju. Ja korzystam za czarterów na Mazurach.


Przerabiałem temat i w Polsce i za granicą i nie rozumiem tego przywiązania do Mazur? Mazury są fajne do nauki, czy na krótkie wypady, ale jak chce się popływać te 2 tygodnie to zagranica ma wiele więcej do zaoferowania. Uwierzcie. Prawdopodobnie w tym roku przez PUNT będziemy brali Lagoon 40, żeby trochę popływać po śródziemnym morzu - www.punt.pl/jacht/Lagoon-40/ fajna jednosta, kwestia czy uda się wynająć bo trochę późno sie zebraliśmy, jak nie to pewnie weźmiemy coś innego.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #7912 przez Misia
Spoko oferta - bardzo ciekawa. Jednak nie stać mnie na wypady poza granice naszego kochanego kraju. Ja korzystam za czarterów na Mazurach.
Ostatnia11 lata 1 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #6883 przez Albin
Charter Navigator przy współpracy z serwisem eturystyka - czartery jachtów na całym świecie

Prezentowany system rezerwacji ma na celu usystematyzowanie ofert czarterów zagranicznych pochodzących od partnerów, z którymi serwis współpracuje,

LOKALIZACJE i ilość jednostek obecnie w ofercie
› Anglia (28)
› Australia (36)
› Bahamy (19)
› Belgia (50)
› Belize (17)
› Brazylia (13)
› Chorwacja (2216)
› Cypr (5)
› Czarnogóra (42)
› Dania (8)
› Estonia (7)
› Finlandia (48)
› Francja (2146)
› Grecja (10915)
› Hiszpania (269)
› Holandia (129)
› Irlandia (62)
› Kanada (127)
› Karaiby (636)
› Kuba (23)
› Litwa (5)
› Madagaskar (8)
› Malediwy (3)
› Malezja (18)
› Malta (14)
› Mauritius (2)
› Meksyk (9)
› Mozambik (4)
› Niemcy (350)
› Norwegia (25)
› Nowa Kaledonia (22)
› Nowa Zelandia (16)
› Oman (1)
› Polinezja Francuska (41)
› Polska (110)
› Portugalia (31)
› Seszele (61)
› Szkocja (11)
› Szwecja (71)
› Słowenia (44)
› Tajlandia (47)
› Tonga (13)
› Turcja (539)
› Ukraina (3)
› USA (51)
› Węgry (7)
› Wenezuela (2)
› Wyspy Zielonego Przylądka (6)
› Włochy (1067)
. czartery.eturystyka.org/

.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.507 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com