K jak KANU

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #8230 przez decu
Replied by decu on topic K jak KANU
Widzę nie wielu wodniaków na tym forum!

Kupiłem Adventure'a którego kurier już wiezie ;).

Co do broszurki tez już sie wyjaśniło. Autor - Andrzej Sałaciak - niesamowity człowiek. Polecam jego stronke:

kanu.plhttp://www.kanu.pl/

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #8159 przez decu
K jak KANU was created by decu
Witam serdecznie, mam 2 pytania i mam nadzieje że ktoś mi pomorze.

1. W lipcu 2013 planuje dość spory spływ dmuchanym kanu. "Spory" bo trasa będzie liczyć 700km. Robi się wiosna więc pora coś kupić i zacząć trenować. Budżet niewielki, bo chce kupić pneumatyka do 2tyś zł.

i tu moje pytanie: wybrać Sevylora Adventure Plus czy Sevylora Colorado?
Chodzi głównie o materiał i ładowność (spływ spokojnym tempem ok 16dni, z całym dobytkiem na pokładzie)

2. Znalazłem ciekawą broszure której jednak nie moge nigdzie dostać ani pdf ani wersji papierowej. Tytuł: "K jak Kanu". Chciałbym zgłębić tą lekturę, lecz nie moge jej zdobyć. Znalezione kontakty do autora chyba sa już nie aktualne bo brak odpowiedzi. Może ktoś pomoże

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.506 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com