Mały jubileusz a może niemały :)

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #13204 przez raven
...lepiej, że są mało ostre ;) :P

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #13202 przez BeataF
Oj działo się ;)

Tańce, hulanki, swawole! :laugh:

Raven wymień tego Twojego srajfona bo zdjęcia wyglądają jakbyś je tosterem albo kalkulatorem robił :P ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #13194 przez Albin
No i się porobiło ... :laugh: a miało być cicho i spokojnie...
Dzięki wszystkim za życzenia, mega pyszny tort, prezenty, tańce i super atmosferę !
Dzięki wielkie Patrycji Krauze za wyrozumiałość i pozwoleństwo :woohoo: no i podziękowania dla naszej dzielnej załogi barmanów za dużą pomoc, ogarnięcie chaosu i wytrzymanie z nami do ... no tutaj kukułka mi się zacięła i ni hu hu nie podała godziny mojego wyjścia ... :huh:
i żeby mnie to było ostatni raz ! więcej urodzin obchodzić nie będę :P

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #13193 przez raven
Wczoraj mieliśmy okazję świętować okrągłe urodziny naszego Admina- Albina , były życzenia, tort, jakiś drobiazg i szampańska zabawa !

Mamy nadzieję, że spędził udany wieczór :woohoo: , jeszcze raz od klubowiczów, użytkowników strony pewnie też...wszystkiego naj...!

rAFAŁ
Załączniki:
Ostatnia8 lata 9 miesiąc temu edycja: raven od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.453 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com