Niepełnosprawny Damian i wyprawa życia POMÓŻ

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #14347 przez Ilona74
Witam wszystkich
Jestem mamą już prawie 24 letniego Damiana który choruje na MPDz .
We Wrześniu planujemy wyjazd autem terenowym NISSAN PATROL na wyprawę by pokazać synowi że świat to nie tylko szpitalne łózko . Damian to wspaniały dzieciak nie chodzi samodzielnie nawet nie siedzi ale bardzo chce żyć . Jego świat to łózko cztery ścianyi bardzo bolesne zabiegi .
Pozwólcie mu poczuc że jest kimś kto może zasmakowac życia . Chętnie spotkali bysmy się z ludzmi którzy nie traktowali by go jak kogos gorszego i pokazali mu troche świata .
Wszystko to jednak jest strasznie kosztowne taka wyprawa to ogromny koszt tym bardziej że planujemy by Damian w bieszczadach skorzystał z zabiegów które bardzo mu pomagaja .
Błagam o pomoc dla Damiana



Czymże jest drzewo bez liści ?
Czymże jest niepełnosprawny bez nadziei

Odbiera mu się wszystko

Czy tak być powinno ?
Gdzie zrozumienie ?

Odrzucony na bok im tylko zawadza.
O nie !
Każdy, zwłaszcza on, ma równe prawa.
To on poznał smak cierpienia,
To on został zraniony.

Witam wszystkich bardzo serdecznie,
Nazywam się Ilona, jestem mamą już prawie 23 letniego Damiana, który od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce, jest po złamaniu biodra, do którego doszło w trakcie ataku padaczki, samodzielnie nawet nie siedzi. Damianek to takie duże dziecko, które cieszy się z drobiazgów, a cierpi jak dorosły. Czasami chce mi się płakać, kiedy patrzę na cierpienie własnego dziecka. Jest coraz trudniej… Właśnie odebrałam wyniki i są złe . Okazało się że ma zbyt mało płytek krwi i żelaza ogólnie kiepsko . Najprawdopodobniej nadżerka żołądka znów dała o sobie znać . MASAKRA
Na stronie zrzutka.pl organizujemy zbiórkę na leczenie i turnus dla Damiana
BŁAGAM O ZROZUMIENIE
Wystarczy wejść i przekazać symboliczna zł a w ciągu 5minut wpłata będzie widoczna .
zrzutka.pl/d5hsgu

Jako samotna matka nie jestem w stanie zebrać potrzebnej kwoty na leczenie Damianka, a przede wszystkim na zapewnienie środków, które pozwoliłyby mu ulżyć w cierpieniu. Zapewnienie wszystkiego, czego potrzebuje jest bardzo drogie. Leczenie zębów, czy turnus rehabilitacyjny trzeba opłacić z własnych środków. Chciałabym prosić ludzi o wielkim sercu o zrozumienie i pomoc. Koszt turnusu to około 4000 zł.
Dotychczas w miarę możliwości starałam się korzystać ze wszystkich możliwych form usprawniania syna. Damian był leczony w Specjalistycznym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji i Ortopedii Dziecięcej "Górka" w Busku Zdroju, Ośrodku Rehabilitacji i Hipoterapii "MAGDALENKA" w Wiatrowie, Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku, w ośrodku w Darłowie i Mielnie.
Po każdym pobycie można zauważyć dużą poprawę. Damian bardzo dobrze odbiera zmianę klimatu, co mobilizuje go do ćwiczeń i walki z własną chorobą.
Błagam o pomoc. Odpowiem na wszelkie Państwa pytania, rozwieję wątpliwości, serdecznie też zapraszam by nas odwiedzić i poznać Damianka osobiście, on uwielbia poznawać nowych ludzi.
Damiankowi można pomóc wpłacając nawet symboliczną złotówkę na jego subkonto:
Fundacja Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Wpłaty zagraniczne: Kod SWIFT (BIC) BPHKPLPK
PL 48 1060 0076 0000 3210 0019 6523 (darowizny w USD)
PL 11 1060 0076 0000 3210 0019 6510 (darowizny w euro)
Zawsze z dopiskiem: 34 Lackowski Damian Łukasz - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia


Dane kontaktowe:
Damian Lackowski, ul. Długa 77, 89-652 Łąg.
Tel: 667 146 911
damian.lackowski@interia.pl, www.dzieciom.pl/34

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.506 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com