Wasze patenty na przyrządzenie dobrej kawy

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #15241 przez camio
Wszystko zależy od budżetu. Ja osobiście kocham kawę z dripa. Oczywiście taka kawa wymaga odpowiedniego sprzętu. Dobrze jest zaopatrzyć się w ręczny młynek (ręczny robi to lepiej - uwierzcie mi!), wagę i dobrej jakości kawę. Możemy udać się do lokalnej palarni kawy, ale mnie urzekają te dostępne na coffeedesk.pl. Nie chodzi tylko o jakość kawy, ale podoba mi się ich profesjonalne podejście i estetyczne opakowania.
Jeśli chodzi o przyrządzanie kawy mniejszym kosztem, to polecam kawiarkę. Do kawy fajnie dodać ulubione przyprawy i taką zaparzyć :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #15236 przez nozo
Ja kupuję tylko dobrej jakości kawę ziarnistą i samodzielnie ją mielę w młynku... taka kawa jest zawsze aromatyczna i pyszna.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu - 4 lata 9 miesiąc temu #15168 przez tomtom
Bo kawa sypana oraz rozpuszczalna nigdy nie będzie miała takiego aromatu jak kawa z pełnych świezo mielonych ziaren, co jest w zasadzie logiczne. Trochę tego aromatu ubywa. Poza tym osobiście nie przepadam za kawą mieloną z uwagi na fusy.

Jeśli pijesz kawę codziennie, polecam kupienie sobie kawiarki bo tylko dzięki temu będziesz w stanie wydobyć odpowiedni aromat. Porządnej jakości urządzenia do parzenia kawy kupisz tutaj:
mkfresh.pl/akcesoria/urzadzenia-do-parzenia.html

Kawiarka od nich ma dobrą uszczelkę i jest wykonana z solidnego tworzywa (nie polecam tanich kawiarek z allegro czy olx z uwagi na to, ze mogą wywoływać nieprzyjemny metaliczny posmak).
Ostatnia4 lata 9 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #15165 przez Benk
Co tu dużo pisać, lubię kawę i dużo jej piję. Najbardziej smakuje mi ze świeżo zmielonych ziaren - czyli np taką jaką można kupić w popularnych fast foodach. W domu zwykle robię kawę sypaną lub rozpuszczalną, ale to nie to. Jak to u was wygląda?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.535 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com