Początek końca świata ?...

Więcej
13 lata 5 miesiąc temu #2106 przez Albin
W necie natrafiłem na poniższy tekst. Jest to cytat więc nie obwiniajcie mnie o czarnowidzenie, niemniej zapraszam do dyskusji....
ciekawe i przydatne są poniższe mapy (linki)



2012 roku. Byly momenty ze bylem pewien w nieomylnosc autorow tych ksiazek. Potem przyszedl czas refleksji i zaczalem w to wszystko nie wierzyc. Teraz ale, przypominam sobie, ze w kazdej z tych ksiazek jest napisane, ze od maja 2010 roku beda sie mnozyly przerozne katastrofy na calej naszej planecie. Mozna tez w nich przeczytac ze bedzie ich coraz wiecej i wiecej i ludzkosc bedzie do nich przyzwyczajona. Mysle ze to jednak prawda i cos w tym jest.
Niech kazdy z Was usiadzie i wszystko przemysli. Zatoka meksykanska, zima w poludniowej Ameryce, upaly w Moskwie, ulewne deszcze w srodkowej Europie, pozary w Rosji i poludniowej Europie. Powodzie w Pakistanie, Indii i Chinach. Lodowce himalajskie topnieja, to samo dzieje sie w Alpach, na Grenlandii i podobnych. Nie chce ominac tsunami w 2004 roku i ciezkich trzesien ziemi. Cos mi sie zaczyna wydawac ze to dopiero poczatek. Chce przypomniec ze czeka nas w najblizszych miesiacach nadzwyczajna aktywnosc slonca o ktorej coraz czesciej mowia Uczeni z NASA jak i calego swiata. Czym to sie ma skonczyc.... zobaczymy. Mysle ze bedzie nam brakowac energii elektrycznej... a to w zupelnosci wystarczy..


earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/

hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.479 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com